"Jestem Liderką", czyli konkurs dla uczennic z całej Polski. Jak się zgłosić?

"Jestem Liderką", czyli konkurs dla młodych liderek
Inspirujące kobiety. Aleksandra Ochwat pracuje w lotnictwie. Jak odnajduje się w męskim zawodzie?
Inspirujące kobiety. Aleksandra Ochwat pracuje w lotnictwie. Jak odnajduje się w męskim zawodzie?
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
Organizacja Vital Voices zaprasza uczennice z całej Polski, w wieku 18-20 lat, do wzięcia udziału w konkursie "Jestem Liderką". Jest on przeznaczony dla młodych dziewczyn, zainteresowanych wzmacnianiem swoich zdolności przywódczych. Jak się zgłosić do konkursu?

Projekt "Jestem Liderką"

Poniedziałek 20 maja to ostatni dzień, by zgłosić się do konkursu: "Jestem Liderką". Jest on organizowany przez Vital Voices - organizację, która wierzy, że potencjał przywódczy kobiet trzeba rozwijać jak najwcześniej się da. Chce też wspierać młode kobiety (w wieku 18-20 lat), potrzebujące autorytetu, czy otwartego dialogu na temat przyszłej roli w społeczeństwie.

Program wspiera rozwój cech przywódczych, walczy ze stereotypami dotyczącymi kobiet. Kto może wziąć udział w konkursie? Jest on przeznaczony dla uczennic z całej Polski, w wieku 18-20 lat, zainteresowanych wzmacnianiem swoich zdolności przywódczych.

Jak zgłosić się do programu?

O tym, komu uda się zakwalifikować do programu przesądzi wynik zadania konkursowego. Polega ono na przygotowaniu krótkiego eseju, a jego tytuł brzmi: "Wyobraź sobie, że jesteś liderką. Jak widzisz siebie w roli przyszłej liderki - Twoja wizja działania, współpracy z ludźmi i zmieniania świata na lepszy".

Prace oceniane są w czterech kategoriach konkursowych: Polityka i Działalność Społeczna, Biznes, Nowe Technologie, Kultura i Media. Kapituła składająca się z przedstawicieli Organizacji Vital Voices oraz Partnerów Konkursu wyłania 21 najlepszych prac i zaprasza ich autorki do programu "Jestem Liderką".

Uczestniczki "Jestem Liderką" zostaną objęte programem rozwojowo-mentoringowym, trwającym 7 dni, odbywającym się w Warszawie. Przewidziane są szkolenia m.in. z zakresu autoprezentacji, przywództwa czy projektowania kariery. Uczennice mają również przed szansę na otrzymanie staży w uznanych polskich firmach i instytucjach. Wszystkie finalistki będą miały możliwość spotkać się z kobietami, które odniosły sukces w świecie biznesu, dyplomacji, polityki lub mediów.

Więcej informacji znajdziesz tu: LINK.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: vitalvoices.pl

Źródło zdjęcia głównego: vital voices

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz