Włosy

Szycie włosów hitem wśród gwiazd. Dzięki tej metodzie uzyskasz trwałe i szybkie efekty

Włosy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Na czym polega szycie włosów?
Na czym polega szycie włosów? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Szycie włosów to nowoczesna alternatywa dla wsuwek i lakieru. Za jej pomocą stworzymy trwałą fryzurę zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Na czym polega? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka fryzur Aga Koper.

Jaką technikę czesania włosów wybierają gwiazdy?

Szycie włosów to idealna alternatywa dla klasycznych wsuwek. Ta technika upinania pasm pozwala uzyskać trwałe i szybkie efekty. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o niej stylistka fryzur Aga Koper. - Przyszły czasy, kiedy nie chcemy oglądać takich weselnych ulepów z tony wsuwek i lakieru - zauważa. - Teraz stawia się na naturalność - podkreśla.

Metoda szycia włosów cieszy się dużą popularnością wśród gwiazd. Korzystają z niej m.in. aktorka Magda Boczarska, prezenterka Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska, czy zawodniczka mieszanych sportów walki Joanna Jędrzejczyk. Nic dziwnego, ponieważ taka fryzura potrafi utrzymać się, aż do momentu przecięcia nici.

Na czym polega szycie włosów?

Do szycia włosów używamy specjalnej nici, która jest grubsza i tępa w strukturze lub gumki. Igłę wykonuje się z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie skaleczymy się nią. Po zszyciu fryzury końce nitki związujemy ze sobą, dzięki czemu można nosić ją nawet kilka dni.

- Zawiązuję supełek i przecinam nożyczkami. Później wyciąga się tę nitkę i rozcina- tłumaczy stylistka fryzur. Ekspertka podkreśla, że szycie włosów jest także świetną metodą na ślub czy wesele. - Jeżdżę po całej Polsce dzięki tej technice na pakiety ślubne, bo to jest bardzo trwałe - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości