Włosy

Zaplatałaś tak włosy w podstawówce? Teraz tę fryzurę pokochały gwiazdy

Włosy

modna fryzura na ss21

Warkocze, kucyki i koczki - był czas, gdy moda podpowiadała nam, by puścić włosy wolno, teraz jednak sugeruje eksperymentowanie z rozmaitymi uczesaniami. Efekt kwarantannowej nudy? A może wpływ powracającej estetyki lat 90.? Najmodniejszą fryzurę tej wiosny pamiętamy jeszcze z czasów szkolnych. Teraz kultowe uczesanie powraca na głowach gwiazd Hollywoodu.

Najmodniejsza fryzura tej wiosny

Jesteś posiadaczką długich włosów? W takim razie być może zainteresuje cię trend, który właśnie podbija media społecznościowe. Zachwyciły się nim już gwiazdy młodego pokolenia: Selena Gomez czy Iris Law oraz influencerki z Instagrama. Wystarczy jedno spojrzenie na ich zdjęcia, by zrozumieć, o jaką nową "włosową" modę chodzi. Wysoki, pleciony w warkocz kucyk stał się ich zdecydowanym ulubieńcem spośród wszelkich innych uczesań.

Jak nosić najmodniejszą fryzurę w sezonie wiosna/lato 2021?

Podobnie jak w przypadku ubrań, najmodniejsza fryzura nawiązuje wyraźnie do estetyki przełomu lat wieków XX. i XXI. Pewnie dlatego z łatwością odnajdzie się w najbardziej modnych stylizacjach tego sezonu. Szerokie spodnie i t-shirt z logo znanego zespołu? To zestaw, który świetnie będzie pasował do włosów splecionych w wysoki warkocz.

Poza tym, wykonanie takiego uczesania jest niezwykle proste. Wystarczy, że zepniesz włosy najpierw w kucyk na samym czubku głowy, a następnie zaczniesz pleść warkocz. Potrzebujesz inspiracji? Zerknij na zdjęcia poniżej:

Nie bój się eksperymentować z dodatkami. Kolorowa biżuteria jeszcze bardziej podkręci twoją stylizację.

Jak widać, ta fryzura sprawdzi się zarówno w luźnym, jak i oficjalnym wydaniu.

Łatwo ją odtworzyć, a to już kolejny, bardzo ważny atut.

To fryzura, która nabrała szczególnej popularności w trakcie pierwszego lockdownu - z czasem trend na nią wcale nie przeminął. Powraca wraz z nadejściem wiosny, kolejnej, którą najpewniej spędzimy przede wszystkim w domu. Może i ty spróbujesz pobawić się tak z włosami? To oryginalna wariacja na temat trochę już nudnego warkocza, prawda?

Zobacz wideo: Warkocze krok po kroku

Zobacz też:

Książeczka fundacji pro-life trafi do szkół. Jej treść budzi kontrowersje

Jako modelka w rozmiarze "zero" borykała się z anoreksją i bulimią. Dziś "Apolonka" kocha każdy centymetr swojego ciała

Sarah Jessica Parker jako ikona mody. Dlaczego kobiety na całym świecie kochają jej styl?

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: The Image Bank RF

Pozostałe wiadomości