Spektakularna metamorfoza 47-letniej Moniki. "Nigdy tak nie wyglądałam"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Metamorfoza Moniki
Metamorfoza Moniki
Nowy rok – nowy look
Nowy rok – nowy look
Jaki sylwester, taki cały rok
Jaki sylwester, taki cały rok
W ramach cyklu "Raz, dwa trzy… Piękna Ty" w Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Monikę. 47-latka w dniu swoich urodzin wysłała do nas zgłoszenie i poprosiła o metamorfozę. Mama trójki dzieci, a z zawodu pielęgniarka przyznała: "nigdy nie potrafiłam zadbać o swój wygląd". My postanowiliśmy to zmienić. O nowy wizerunek Moniki zadbali specjaliści: Marta Gąska, makijażystka, Dawid Krynicki, stylista fryzur oraz Marta Pożarlik, stylistka.

Cykl "1, 2, 3, piękna Ty!" - metamorfoza Moniki

Monika Grabowska jest żoną oraz mamą trójki dorosłych już dzieci. Wraz z ukochanym mieszka w małej miejscowości Jastrowie w woj. wielkopolskim, w otoczeniu pięknych lasów i jezior. Jak przyznaje, zdecydowanie woli małe mieściny niż duże miasta. Od 15 lat pracuje jako pielęgniarka na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Powiatowym w Złotowie, a aktualnie jest także studentką I roku studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo. Poza pracą i obowiązkami domowymi Monika lubi także majsterkować, odnawiać meble oraz szydełkować. Dużo spaceruje i jeździ na rowerze. Jej słabym punktem jest jednak stylizacja makijażu, fryzury i outfitu. Dlaczego zgłosiła się do naszego cyklu?

- Zrobiłam to spontanicznie, oglądałam DDTVN i widziałam reklamę metamorfoz, pomyślałam, że wyślę zgłoszenie, ale byłam pewna, że nikt mnie nie zauważy - powiedziała.

Monika po metamorfozie

Nasi specjaliści zadbali o każdy szczegół. Od fryzury, makijażu po nowe ubrania. Dawid zdecydował, by czarne włosy przefarbować na ciepły odcień brązu.

- Walka z koloryzacją trwała 5 godzin, włosy przez wiele lat były farbowane metoda domową. Czarne włosy obciążają, dodają smutku. Teraz włosy są lekkie, błyszczą się - zdradził stylista fryzur.

Marta Gąska zadbała o naturalny i doświetlający makijaż. Natomiast Marta Pożarlik postawiła na sukienkę odkłaniającą zgrabne nogi Moniki.

- Nigdy tak nie wyglądałam, nigdy nie miałam takiego makijażu profesjonalnego. Wglądam pięknie, podoba mi się fryzura, makijaż i ta sukienka. Spektakularna zmiana – podsumowała Monika.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości