Oto najlepszy sposób na podrasowanie letnich stylizacji. "Biżuteria jest czymś niezwykle kobiecym"

Jak stworzyć modną stylizację na lato? Okazuje się, że odpowiednie dodatki mogą odmienić zwykłe ubrania i nadać ubraniom pazura. W Dzień Dobry Wakacje stylistka Ewelina Rydzyńska opowiedziała o najlepszych trikach na podrasowanie każdej stylizacji.

Prosta stylizacja uzupełniona biżuterią

W wakacje stawiamy na wygodę. Chcemy wyglądać dobrze, ale niezwykle ważny jest komfort noszenia danej rzeczy. Najczęściej wybieramy proste stylizacje, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nudne. Stylistka Ewelina Rydzyńska opowiedziała, jak można je podrasować, dobierając odpowiednią biżuterię.
- Przygotowałam trzy bardzo proste stylizacje, ale uzupełniłam je o fajną biżuterię. Biżuteria jest czymś niezwykle kobiecym. Mówi się, że my kobiety bywamy srokami i uwielbiamy jak się świeci. To od tego się odbiłam i prostotę podrasowałam tymi elementami biżuteryjnymi - wyjaśniła Ewelina Rydzyńska.

Propozycje letnich stylizacji Eweliny Rydzyńskiej

Pierwsza stylizacja przygotowana przez stylistkę to strój sportowy. Dzianinowy t-shirt i taka sama spódnica tuba z rozcięciem na nodze zostały uzupełnione kaskadowo założoną na szyję biżuterią. To bardzo powszechny i popularny trend w ostatnim czasie. Tak noszone łańcuszki wydłużają sylwetkę.
Druga stylizacja to biel od stóp do głów - spódnica boho i t-shirt. Jest to kolor, który nigdy nie wychodzi z mody. W tym zestawieniu Rydzyńska połączyła kaskadowo aż pięć naszyjników. To trend znany już w latach 70., wówczas nosiło się bardzo dużo elementów biżuteryjnych, łańcuszków, korali.
Ostatnie zestawienie to propozycja bardzo elegancka. Czarna długa sukienka została uzupełniona masywną biżuterią w stylu Chanel. W tej stylizacji pojawiła się także bransoletka. Wszystko w kolorze złota.
Okazuje się więc, że nawet, jeśli w swojej szafie mamy wyłącznie bazowe elementy ubioru, to dodając odpowiednią biżuterię, możemy stworzyć ciekawą stylizację.
Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz także:
Autor: Daria Pacańska
Pozostałe wiadomości