Baleriny - wygodne i modne buty na lato. Jakie wybrać, by wydłużyć nogi?

Najmodniejsze baleriny na lato
Baleriny to buty, które nie są przeznaczone wyłącznie dla osób uwielbiających wygodę. Teraz mogą uzupełnić niemal każdą stylizację i, jak się okazuje, z powodzeniem noszą je również niższe kobiety. Jakie baleriny modne są w tym sezonie, zdradziła stylistka Ewelina Rydzyńska.

Najmodniejsze baleriny

Obecnie na rynku dostępne są baleriny w różnych kolorach, gładkie i ozdobione np. kokardkami. Ważne jest to, żeby dobrać odpowiednie do całej stylizacji. Można je łączyć z bardzo nowoczesnymi zestawieniami czy z tymi zwiewnymi, dziewczęcymi. Zdarza się, że zastępują szpilki czy obuwie sportowe. Szczególne zamiłowanie do balerin mają panie, które uwielbiają francuski styl.

- Są kobiety, które nie mogą nosić balerin, a to za sprawą podbicia i szerokiej stopy. Jednak wiem, że są firmy, które produkują te buty również dla takich kobiet i można je znaleźć na rynku - wyjaśnia Paulina Rydzyńska.

Dla efektu wydłużenia nogi warto wybrać cieliste baleriny, których odcień będzie zbliżony do naszej skóry. Efekt optycznego wysmuklenia gwarantowany.

Baleriny dla niskich kobiet

Bardzo często niskie kobiety nie chcą nosić płaskiego obuwia. Wolą szpilki, które wydłużą sylwetkę i wysmuklą nogi. Jednak, jak mówi stylistka, warto uwolnić się od takich stereotypów.

- Ja jestem osobą niską, mam 165 cm wzrostu. Warto łamać wszelkiego rodzaju standardy i stereotypy i nie klasyfikować osób. Jeżeli mamy ochotę je nosić i jesteśmy niskie, to dlaczego nie - podsumowuje Ewelina Rydzyńska.

Inspiracji można szukać m.in. u światowych projektantów. Największe domy mody, np. Chanel, zawsze w swoich kolekcjach mają właśnie baleriny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:

Euro 2020: Co robić, kiedy partner cały czas ogląda mecze? Psycholog: "Warto mieć swoją własną przestrzeń w związku"

Jak się chronić przed promieniowaniem słonecznym? "Dzieci do 3 roku życia nie powinny być wystawiane na słońce"

Ewa Bem wraca na scenę po śmierci córki. "Jestem w pewnym sensie zdewastowana"

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Ewelina Rydzyńska

podziel się:

Pozostałe wiadomości