wygodne buty

  Dziś, gdy produkowane seryjnie obuwie kupimy w każdym butiku i w centrach handlowych, buty od szewca stanowią prawdziwy rarytas. Jednak ręcznie wykonywane buty na miarę wciąż bez problemu możemy zamówić u specjalisty.

  Wybór butów na pierwszy spacer dziecka jest niezwykle ważny. Fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski opowiedział w programie Dzień Dobry TVN, jak dobrać odpowiedni rozmiar, jakie buty są nieodpowiednie i jak dbać o stopy malucha.

  Buty na wiosnę to ważny element stylizacji. Mogą one nawet grać pierwsze skrzypce i odmienić look, gdy są odpowiednio wyraziste. A jakie modele najlepiej wybrać w tym sezonie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka, Marta Pożarlik.

  Kamila Woźniak to projektantka, która nie boi się szalonych rozwiązań i mocnych kolorów. Od kilku lat tworzy niepowtarzalne buty dla kobiet. Czym charakteryzują się jej projekty? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Klapki gumowe zdobywają popularność w stylizacjach kobiecych i męskich. Nic dziwnego, to bardzo funkcjonalne i wygodne obuwie. Jakie z nich wybrać i dopasować do konkretnej okazji?

  Baleriny to buty, które nie są przeznaczone wyłącznie dla osób uwielbiających wygodę. Teraz mogą uzupełnić niemal każdą stylizację i, jak się okazuje, z powodzeniem noszą je również niższe kobiety. Jakie baleriny modne są w tym sezonie, zdradziła stylistka Ewelina Rydzyńska.

  Dzisiejsi fashioniści coraz bardziej stawiają na oryginalność. Chcą, by ich stylizacje były niepowtarzalne i inspirujące, co w świetny sposób umożliwia customizacja obuwia. Na czym ona polega? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Sneaker Boyz, czyli Dariusz Niedźwiedź i Piotr Dudek.

  W ostatnich latach miłość do butów sportowych ogarnęła tysiące osób, niezależnie od wykształcenia, pochodzenia ani grubości portfela. Z tego właśnie powodu Dawid Wawrzyszyn postanowił zrealizować film o niezwykłym hobby, jakim jest zbieranie sneakersów. O "TOOMANYKICKS" reżyser i producent opowiadał w Dzień Dobry TVN.

  Choć tegorocznego Sylwestra nie możemy spędzić w klubie, koncercie czy większej imprezie, w grę wchodzą domówki w towarzystwie rodziny, przyjaciół oraz sąsiadów. Starannie przygotowywane przez nas stylizacje mogą zostać podczas nich jednak momentalnie zniszczone przez jeden szczegół, a mianowicie... papcie. Czy można wymagać, bądź odmówić ich założenia?

  Już niebawem Black Friday, a w niektórych sklepach nawet cały weekend ogromnych przecen. To doskonała okazja, by zaopatrzyć się w buty, które będą nam służyć przez kilka kolejnych sezonów. Jakie modele najlepiej wybrać? W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym Karolina Limbach i Jakob Kosel, ambasadorzy eobuwie.pl.

  Kolejki z czasów PRL'u to mały pikuś w porównaniu do tego, co wczoraj wieczorem działo się w Warszawie. Do jednego ze sklepów ze sportowym obuwiem ustawiło się w kolejce, aż sześć tysięcy osób! Wszystko za sprawą butów, które zaprojektował amerykański raper Kanye West. W Polsce pojawiło się tylko kilkanaście par. By je kupić, trzeba było wziąć udział w losowaniu. Dlaczego obuwie nie jest dla wszystkich? Ile kosztuje? I jakich sposobów imali się kolekcjonerzy, by zdobyć wymarzony produkt?

  Buty to obsesja większości kobiet. Ile są w stanie poświęcić polskie gwiazdy dla pięknych szpilek? Jak wyglądają stopy modelki po sezonie pokazów? Jaki sposób na obolałe stopy ma Anja Rubik? Czy kupując buty gwiazdy biorą pod uwagę ich wygodę, czy liczy się dla nich tylko wygląd? Czy zdarzyło im się wydać na nie nierozsądną sumę? I która z modelek jest zdania, że w butach na wysokich obcasach można wszystko wynegocjować?