Modny manicure na wiosnę tego roku. Oto najgorętsze trendy

Autor:
Sabina
Zięba
Trendy w manicure na 2022 rok
Trendy w manicure na 2022 rokDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Wiosną kobiety chętniej sięgają po jasne, delikatne i pastelowe kolory. Znajdzie to swoje odzwierciedlenie nie tylko w stylizacjach, ale również na paznokciach. Jaki manicure będzie modny? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Joanna Bandurska.

Delikatne paznokcie na wiosnę

W najbliższym sezonie jednym z najmodniejszych wzorów paznokci będą tzw. princess nails. To stylizacje z użyciem żelu lub hybrydy w kolorze naturalnym, nude, bądź różowym, z dodatkiem świecidełek i brokatów. Są modne od kilku lat, jednak ten trend na połączenie naturallook z odrobiną błysku wciąż się utrzymuje. Taką stylizację można wykonać zarówno na paznokciach krótkich, jak i długich. 

Mistrzyni świata w stylizacji paznokci powiedziała w naszym programie, że popularnością będą się cieszyły również paznokcie w kolorze roku 2022 ogłoszonym przez Instytut Pantone, czyli Very Peri. To kobiece odcienie fioletu i lawendy. W trendach będą przewijały się również niebieskości, turkusy oraz zielenie.

Modny kształt paznokci

W stylizacjach będą przodowały minimalistyczne i szybkie zdobienia, ponieważ zarówno klientkom, jak i stylistkom zależy na czasie. Kobiety chętniej będą się decydowały na gładkie kolory z małymi akcentami (np. w postaci folii czy pyłku). W przypadku manicure w stylu french, w zapomnienie odejdzie klasyczna, biała wersja. Prym będzie wiodła natomiast bardziej kolorowa i brokatowa odsłona. A jaki kształt paznokci będzie najmodniejszy?

- Tutaj nie możemy jednoznacznie określić, czy będzie to kwadrat czy będzie to migdał, dlatego że każdy lubi co innego, każdemu w innym kształcie jest po prostu wygodniej. (...) Tej wiosny absolutnie będzie rządził błysk - mówiła Joanna Bandurska w Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości