Pokazała 3 nietypowe zastosowania zalotki do rzęs. "Biegnę do sklepu ją kupić"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Zeberka.pl/TikTok
Makijaż „I’m cold”
Makijaż „I’m cold”Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Zalotka do rzęs to produkt o wielu zastosowaniach. Za jej pomocą możemy m.in. narysować idealną kreskę na powiece czy podkreśli brwi. Jak to zrobić? Jedna z tiktokerek zaprezentowała to w krótkim nagraniu, które już podbija sieć.

Triki urodowe z sieci

TikTok to aplikacja, na której znajdziemy różnorodne treści zarówno te rozrywkowe, jak i edukacyjne, poradnikowe. Tam też powstają najnowsze trendy, w końcu na platformie spotkamy użytkowników z całego świata. Szczególną popularnością cieszą się nagrania dotyczące mody i urody.

Jedną z tiktokerek, która prowadzi kanał o tej tematyce jest Krislyn Kuhn. Internautka pokazuje różnego rodzaju porady, które sprawiają, że każda kobieta z łatwością wykona stylowy i mody makijaż. W najnowszym nagraniu kobieta zaprezentowała trzy nietypowe zastosowania zalotki do rzęs.

Zalotka do rzęs - zastosowania

Okazuje się, że zalotki do rzęs nie musimy używać zgodnie z jej nazwą. Oczywiście jest to jej główne przeznaczenie, ale nie jedyne. W jednym z nagrań Krislyn pokazała, jak za jej pomocą wykonamy np. efekt kociego oka na powiece. Wystarczy przyłożyć bok zalotki na linii kreski i odrysować ją czarną kredką.

Podobny trik warto zastosować podczas nakładania cieni. Półokrągłą część zalotki przykładamy nad okiem i malujemy powiekę miękkim pędzelkiem. W ten sposób mamy pewność, że uzyskamy identyczny efekt po obu stronach.

Zalotkę możemy wykorzystać również w celu podkreślenia brwi. Przykładamy ją do łuku, aby zaakcentować go w wybranych przez nas miejscach.

Internautki są zachwycone kreatywnością tiktokerki. W komentarzach posypały się komplementy. - "Sprawiłaś się muszę ją kupić", "Właśnie dla takich filmów pobrałam TikToka", "Człowiek codziennie uczy się czegoś nowego", "Jutro to wypróbuję" - czytamy pod filmem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Zeberka.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Hemin Xylan Mahzan/EyeEm

Pozostałe wiadomości