Co oznacza sen o tornadzie? To początek emocjonalnej burzy

Aktualizacja:
Co Ci się śniło?
Co Ci się śniło? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Widok tornada we śnie to niekorzystna przepowiednia, wieszcząca kłopoty w życiu osobistym i pech w interesach. Według niektórych interpretacji może być również ostrzeżeniem przed zniszczeniem lub wypadkiem. Tornado we śnie zwiastuje nadejście trudnego okresu.

Sen o tornadzie to zapowiedź nagłych wydarzeń i zwrotów akcji. W realnym życiu to zjawisko atmosferyczne pozostawiające po sobie zniszczenie i straty. U śniących zwykle powoduje obawę przed złymi wiadomościami. Bardzo ważne w prawidłowej interpretacji jest to, jaką rolę odegrało tornado w marzeniu sennym. Zwykle stanowi zapowiedź niekorzystnych wydarzeń, chociaż może również zwiastować uniknięcie kłopotów. Zgodnie z symboliką snów zjawisko tornada jest traktowane jako emocjonalna burza, uwolnienie skrywanych uczuć i rozładowanie napięcia nerwowego.

Co oznacza sen o tornado?

Sen o tornadzie najczęściej występuje jako koszmar, a te przez senniki interpretowane są jako skumulowane negatywne emocje, lęk, strach i troski. Tornado może więc pojawić się w naszym marzeniu sennym w sytuacji zwiększonego stresu. W prostym znaczeniu to znak nadchodzących ogromnych zmian lub konfliktów. Wbrew obawom tornado we śnie nie zwiastuje śmierci, wypadku lub utraty dóbr materialnych. Odnosi się raczej do sfery duchowej i stosunków międzyludzkich. Może mieć wiele znaczeń i bardzo ważne w interpretacji snu jest to, w jakiej sytuacji tornado pojawiło się w naszym otoczeniu i jaką rolę odegraliśmy my sami.
Obserwowanie trąby powietrznej to wskazówka, by słuchać rad naszych bliskich i przyjaciół. Mimo że wydają się nam mało przydatne, mogą okazać się pomocne w życiowych rozterkach. Tornado, które nas omija i nie pozostawia po sobie żadnych zniszczeń, to zwiastun tego, że unikniemy wszelkich problemów. Widok przechodzącego obok tornada na tle jasnego i błękitnego nieba jest również zapowiedzią końca kłopotów. Koszmar o tornadzie, które zostawia za sobą zniszczenia, należy potraktować jako ostrzeżenie przed nieporozumieniem i kłopotami.

Znaczenie tornada w senniku mistycznym

Sny o tornadzie według sennika mistycznego są sygnałem wysyłanym przez podświadomość. Zwykle marzenie senne o trąbie powietrznej, cyklonie, tornadzie lub tajfunie to symbol namiętności, a także znak nagłych wydarzeń zwiastujących napięcie, niepokój i strach. Może również zapowiadać kryzys w rodzinie, ostrzegać przed jej rozpadem. Tornado we śnie należy potraktować jako wyraźny znak ostrzegawczy, by nie podejmować zbyt pochopnych decyzji, bo te mogą mieć opłakane skutki. Niektórzy trąbę powietrzną w śnie odczytują jako sygnał utraty kontroli nad własnym życiem. To również ostrzeżenie przed pozornym sukcesem, przez który możemy stracić szacunek otoczenia, a nawet skłócić nas z bliskimi osobami.
Silne tornado, które niszczy nasz dom, zwiastuje nadchodzące w naszym życiu zmiany. Jeśli w marzeniu sennym widzimy zniszczenia, jakie po sobie pozostawia tornado, to dobry znak, gdyż symbolizuje uniknięcie kłopotów i pomyślne zakończenie trudnego okresu. Dla podróżników i osób pracujących zawodowo tornado we śnie jest ostrzeżeniem przed wypadkiem i zagrożeniem w podróży lub w pracy. W przypadku zakochanych może natomiast zwiastować zawód i rozczarowanie partnerem. Tornado, któremu towarzyszy ogień, to senny odpowiednik armagedonu, w życiu realnym wieszczy strach albo radość z powodu jakiegoś bardzo emocjonalnego doświadczenia. To marzenie senne stanowi wskazówkę, by z rozwagą wybierać priorytety w naszym życiu. Tornado z ogniem nawiązuje również do naszego podejścia do kwestii religijnych, które być może zostały zaniedbane. Sen ten jest też sygnałem wysyłanym przez podświadomość domagającą się powrotu do wiary i duchowości.

Sen o tornadzie i burzy

Sen o tornadzie, któremu towarzyszy burza z deszczem, wieszczy nadejście złych wiadomości i stratę. Burza symbolizuje zniszczenie, mrok i strach. Ulewny deszcz towarzyszący trąbie powietrznej to sygnał wysyłany przez podświadomość, która informuje nas o nagromadzonych emocjach, często negatywnych. Sen ten warto potraktować również jako pozytywny znak nadejścia okresu spokoju, oczyszczenia atmosfery i skrywanych, negatywnych uczuć. Sen, w którym słyszymy odgłosy burzy i czujemy strach, zwiastuje wydarzenia, które spowodują u nas strach. Burza z deszczem, która zaskoczyła nas w śnie wraz z nadchodzącym tornadem, wieszczy nagłą rozłąkę z przyjacielem, partnerem lub rodziną. Deszcz, który we śnie zmienia się w grad, to zwiastun strat, trudów i niepowodzenia.
Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Zobacz także:
Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Warren Faidley/Getty Images

Pozostałe wiadomości