Ralph Kaminski w roli gospodarza. Kto wystąpi podczas Wianków nad Wisłą?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Wianki nad Wisłą 2023
Wianki nad Wisłą 2023Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Wianki nad Wisłą to muzyczna impreza organizowana na początku lata, inspirowana tradycją Nocy Kupały. Najdłuższy dzień w roku będzie w 2023 celebrowany wyjątkowym koncertem, który poprowadzi Ralph Kaminski. O szczegółach wydarzenia opowiedział w Dzień Dobry TVN dziennikarz – Mateusz Hładki.

Wianki nad Wisłą z Ralphem Kaminskim

Wianki nad Wisłą to stołeczna impreza, która pozwala Warszawiakom celebrować początek wakacji. To właśnie w pobliżu astronomicznego pierwszego dnia lata, podczas klimatycznego koncertu, wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jedną z najkrótszych nocy w roku, 24 czerwca uświetnią m.in. Natalia Przybysz, Bovska, Organek, Maciej Musiałowski. Jak zdradził Mateusz Hładki w studiu Dzień Dobry TVN – gospodarzem wydarzenia będzie Ralph Kaminski.

- Czemu ten Kaminski to prowadzi? To ma sens, bo cały ten koncert będzie w duchu Kory. Oczywiście w jednym koncercie nie opowie o wszystkim, czego Kora dokonała, ale można ją wspominać – tłumaczył dziennikarz.

Wianki nad Wisłą z Korą

Kora Jackowska to legenda polskiej muzyki. Jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych artystek rodzimego rocka stała się inspiracją dla popularnego muzyka - Ralpha Kaminskiego. Nic więc dziwnego, że piosenkarz zadedykował jej swoją niedawną płytę, trasę koncertową, a teraz sprawdzi się w roli prowadzącego Wianków nad Wisłą, w klimacie dorobku Kory.

- To będzie historia opowiedziana muzyką, a Ralph Kaminski - za nim wspaniała trasa koncertowa i Kora, która była dla niego wielką inspiracją, choć trasa dobiegła już końca – dodał Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości