Kora Jackowska

    Kora Jackowska

    Kora była niezwykle charyzmatyczną wokalistką o niebanalnej barwie głosu. Niestety jej kolorowe życie przerwała śmierć. 8 czerwca 2021 r. artystka skończyłaby 70 lat. Na cześć gwiazdy nastąpi symboliczne odsłonięcie przepięknego muralu z jej wizerunkiem, który namalowany został na jednym z bloków na warszawskich Bielanach. Z okazji tego wydarzenia postanowiliśmy przypomnieć, czym zajmują się synowie Kory.

    Dwa lata po śmierci jednej z najbardziej charyzmatycznych artystek w Polsce, Kory, można oglądać ją niemal „na żywo”. Jest to możliwe dzięki hologramowi wokalistki, który powstał do utworu „Po prostu bądź”. Ciała piosenkarce udzieliła aktorka Aleksandra Popławska. Jak na nowatorski performance zareagował mąż Kory? O tym Kamil Sipowicz opowiedział w naszym programie.

    Nawet, gdy miesza herbatę w filiżance, to dźwięk ten brzmi jak muzyka! W studiu Dzień Dobry TVN mieszał Wojciech Karolak, wybitny muzyk jazzowy i mąż Marii Czubaszek. Naszym gościem był też artysta, pisarz i partner Kory Jackowskiej - Kamil Sipowicz. Jak to jest być mężem znanej kobiety? Czy kiedykolwiek ktoś do niego powiedział do Sipowicza "Panie Jackowski". Czy cieszą ich sukcesy swoich życiowych partnerek? Jaka jest prywatnie Kora? Maria Czubaszek czy Kora Jackowska - która z nich jest perfekcyjną panią domu?