Kora Jackowska

  Kora była wybitną artystką, której twórczość do dziś jest obecna. Wyróżniała się charyzmą i temperamentem. Jaką była matką? Dlaczego nie przestała intrygować?

  Ramona Rey wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN i zaprezentowała cover piosenki zespołu Maanam - "Chcę Ci powiedzieć coś". Wokalistka stworzyła zupełnie nową interpretację przeboju kultowej grupy.

  "Spektakl o głodzie miłości"

  Kora Jackowska ma nowy mural w Warszawie. Odsłonięcie odbyło się w dniu 70. urodzin wokalistki. Podczas uroczystości nie pojawili się jednak jej synowie - Mateusz i Szymon. Zapytaliśmy wieloletniego partnera Kory, Kamila Sipowicza, co było powodem ich nieobecności.

  Kora była niezwykle charyzmatyczną wokalistką o niebanalnej barwie głosu. Niestety jej kolorowe życie przerwała śmierć. 8 czerwca 2021 r. artystka skończyłaby 70 lat. Na cześć gwiazdy nastąpi symboliczne odsłonięcie przepięknego muralu z jej wizerunkiem, który namalowany został na jednym z bloków na warszawskich Bielanach. Z okazji tego wydarzenia postanowiliśmy przypomnieć, czym zajmują się synowie Kory.

  Dwa lata po śmierci jednej z najbardziej charyzmatycznych artystek w Polsce, Kory, można oglądać ją niemal „na żywo”. Jest to możliwe dzięki hologramowi wokalistki, który powstał do utworu „Po prostu bądź”. Ciała piosenkarce udzieliła aktorka Aleksandra Popławska. Jak na nowatorski performance zareagował mąż Kory? O tym Kamil Sipowicz opowiedział w naszym programie.

  Mijają dwa lata od śmierci Kory. W 2018 roku wokalistka została pochowana na warszawskich Powązkach, jednak jej mąż Kamil Sipowicz podjął decyzję o zmianach. Gdzie obecnie znajduje się grób artystki?

  Nawet, gdy miesza herbatę w filiżance, to dźwięk ten brzmi jak muzyka! W studiu Dzień Dobry TVN mieszał Wojciech Karolak, wybitny muzyk jazzowy i mąż Marii Czubaszek. Naszym gościem był też artysta, pisarz i partner Kory Jackowskiej - Kamil Sipowicz. Jak to jest być mężem znanej kobiety? Czy kiedykolwiek ktoś do niego powiedział do Sipowicza "Panie Jackowski". Czy cieszą ich sukcesy swoich życiowych partnerek? Jaka jest prywatnie Kora? Maria Czubaszek czy Kora Jackowska - która z nich jest perfekcyjną panią domu?