Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest szczęśliwie zakochana. Długo trzymała to w tajemnicy

Autor:
Justyna
Piąsta
Justyna Hołubowicz

Justyna Hołubowicz wystąpiła w 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po rozstaniu z mężem z programu w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Uczestniczka show dopiero teraz zdecydowała się pochwalić tą dobrą nowiną. Jak długo są parą?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszczyński

Justyna Hołubowicz wzięła udział w telewizyjnym eksperymencie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Przemysławem Wereszczyńskim. Małżonkowie już podczas wesela zachowywali się tak, jakby znali się od dawna. Kolejne dni i tygodnie były dla nich sprawdzianem. Mimo dzielącej ich odległości - Justyna mieszkała w Warszawie, a Przemek w Poznaniu - regularnie do siebie jeździli i snuli wspólne plany na przyszłość.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Trwając w romantycznej relacji mieli wiele wzlotów i upadków. Nie brakowało sprzeczek i nieporozumień, jednak udawało się im pokonywać kryzysy. Po miesiącu znajomości zdecydowali, że chcą pozostać w małżeństwie. Jeszcze kilka miesięcy po programie byli parą. Ostatecznie ich uczucie się wypaliło. O powodach rozstania Justyna opowiadała niedawno w studiu Dzień Dobry TVN.

- Uważam, że jesteśmy zupełnie różni, na zupełnie różnych etapach w życiu i oboje potrzebowaliśmy czegoś innego. To nie miało też dłuższego sensu. Jestem trochę starsza od Przemka i też inaczej pewne rzeczy przeżywamy, inaczej widzimy - wyznała.

Justyna Hołubowicz jest w związku

Jak się okazuje, Justyna nie była długo singielką. Jest szczęśliwie zakochana, ale trzymała to w tajemnicy przed fanami i mediami.

- Nie chcę jeszcze tego zdradzać. Dopiero pół roku jesteśmy razem i historię poznania zostawię najwcześniej na rocznicę - powiedziała Justyna Hołubowicz w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie wyznała, że miłość w jej życiu pojawiła się niespodziewanie: "Psychologowie powtarzają, że aby poznać miłość, trzeba wychodzić z domu. Jestem żywym przykładem na to, że nie trzeba. Moja miłość dosłownie zapukała do moich drzwi (...)". Jakie cechy charakteru ceni w swoim partnerze?

- Znalazłam kogoś, przy kim czuję spokój i bezpieczeństwo. Gdyby nie on, to myślę, że mogłabym nie przetrwać emisji programu - wyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości