Robert Lewandowski świadkiem na ślubie tiktokera? "Zobowiązuję się"

Robert Lewandowski zostanie świadkiem na ślubie tiktokera? Nie do wiary, co wymyślił twórca
Robert Lewandowski zostanie świadkiem na ślubie tiktokera? Nie do wiary, co wymyślił twórca
Źródło: Getty Images

O tym, jak nietypowe pomysły mają influencerzy, przekonał się na własnej skórze sam Robert Lewandowski. Piłkarz, który spotkał się z popularnym internetowym twórcą, nie spodziewał się, że ten przygotował dla niego swego rodzaju... umowę. Na co zgodził się kapitan polskiej reprezentacji?

Dalsza część artykułu dostępna pod materiałem wideo.

DD_20230408_Lewy_REP
Robert Lewandowski: „Nastąpiła zmiana, o której marzyłem”
Źródło: Dzień Dobry TVN

TikToker nabrał Roberta Lewandowskiego

Piotrek, znany w Internecie pod pseudonimem "Łatwo Gang", postanowił przygotować dla Roberta Lewandowskiego nietypową umowę. Tiktoker, który spotkał sportowca podczas meczu polskiej reprezentacji, podszedł do niego pod pretekstem uzyskania autografu.

- Podczas spotkania z Lewandowskim poprosiłem go o autograf dla mojego młodszego brata. Ale Robert, ja nie mam brata… - zdradził influencer w nagraniu, które opublikował na TikToku.

Jak się okazało, za wspomnianym "autografem" kryła się umowa, na mocy której piłkarz zobowiązał się do... pojawienia się na ślubie tiktokera w roli jego świadka.

- Ja, Robert Lewandowski, podpisując się na tej kartce oficjalnie oświadczam, jak i zobowiązuję się na przyjście na ślub Piotra Łatwo Ganga oraz zostanie jego świadkiem - słyszymy w filmie.

Kibice kapitana biało-czerwonych zaczęli już oznaczać go w komentarzach, by jak najszybciej odniósł się do tej sytuacji. Na razie nie doczekali się jednak odpowiedzi.

Kim jest Łatwo Gang?

Piotrek, znany w Internecie jako "Łatwo Gang”, to jeden z najpopularniejszych polskich twórców działających na TikToku. Influencer zasłynął w sieci dzięki podejmowaniu się niecodziennych wyzwań. Jego poczynania śledzi dziś ponad 2 miliony internautów. Sporą rozpoznawalność przyniósł mu również udział w drugiej edycji internetowego reality-show "Sabotażysta", stworzonego przez youtubera Rezigiusza „Reziego” Wierzgonia.

Zobacz także:

Jak przekazać 1,5% na Fundację TVN? Kliknij w obraz
Jak przekazać 1,5% na Fundację TVN? Kliknij w obraz
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Sześć elementów niezbędnych w nowoczesnej kuchni
Materiał promocyjny

Sześć elementów niezbędnych w nowoczesnej kuchni