Muzyczna i życiowa metamorfoza Reni Jusis. "Wszyscy nadal uważają, że jestem zakręcona"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
Jak zmieniła się Reni Jusis przez ostatnie 20 lat?
Jak zmieniła się Reni Jusis przez ostatnie 20 lat? Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Reni Jusis to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych polskich wokalistek. Do tej pory wydała dziewięć albumów studyjnych i ma na swoim koncie wiele hitów, które podbijały rozgłośnie radiowe i porywały Polaków do tańca. Jak się zmieniła na przestrzeni lat? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Reni Jusis - kariera

Muzykę kocha i muzyką się bawi, tak samo, jak swoim scenicznym wizerunkiem. Potrafiła z kolorowego ptaka grającego w rytmie electro, przerodzić się w delikatną kobietę śpiewającą po francusku o miłości. W tym roku Reni Jusis świętuje wyjątkowy jubileusz.

- Obchodzę 20-lecie jednej z moich najważniejszych płyt "Trans Misji", z której pochodzi piosenka, którą pewnie znasz "Kiedyś cię znajdę" - powiedziała wokalistka.

Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę. Jak sama przyznaje, nie jest już tą samą Reni, którą była na początku kariery.

- Ta Reni, która zaczynała, to jest jakaś obca mi osoba. Myślę, że dużo przerobiłam, dużo się we mnie zmieniło. Przestałam się ścigać sama ze sobą. Mam dystans wreszcie do tego, co robię, więc teraz te płyty nie tylko robię dla mojej publiczności, ale robię też dla siebie. Robię je bardzo szczerze. To jest teraz taki suchar, żart, że wszyscy nadal uważają, że jestem zakręcona, ale absolutnie nie wiem, o co im chodzi - przyznała z uśmiechem.

Reni Jusis prywatnie

Bliską przyjaciółką Reni jest Kamila Ryciak, dziennikarka i prezenterka radiowa. Poznały się w pracy i szybko zrozumiały, że nadają na tych samych falach. Co najdziwniejszego razem jadły?

- To były eklerki ze śledziem - wyznała Jusis.

- Reni przekonała mnie do tego jednym argumentem. Powiedziała, że śledzie smakują jak takie masło - dodała Kamila.

Jak Reni przygotowywała się do udziału w programie "Azja Express"? Zobacz materiał wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości