Prowadzący Dzień Dobry TVN wyjechali za ocean. "To ogromny zaszczyt i wyróżnienie"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Newsy ze świata gwiazd
Newsy ze świata gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Paulina Krupińska i Damian Michałowski zostali zaproszeni na oficjalną premierę 4. sezonu serialu "Sukcesja", która odbyła się w Nowym Jorku. Reporterzy pochwalili się na social mediach zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia. Z jakimi gwiazdami udało im się zrobić selfie?

Paulina Krupińska i Damian Michałowski na premierze "Sukcesji"

"Sukcesja" to jeden z popularniejszych seriali ostatnich lat. Amerykańska produkcja HBO przedstawia historię Royów - właścicieli korporacji medialnej, którzy walczą o władzę i dominację w świecie biznesu. Pełna intryg historia doczekała się już 4 sezonów, a premiera ostatniego z nich - odbyła się 20 marca 2023 w Nowym Jorku.

Sukcesja
Sukcesja

Na czerwonym dywanie nie zabrakło największych gwiazd tworzących tę produkcję, m.in. Briana Coxa, Sarah Snook czy Nicholasa Brauna. To właśnie z tą aktorską trójką Paulinie Krupińskiej i Damianowi Michałowskiemu udało się zrobić pamiątkowe zdjęcie, którym dziennikarze pochwalili się w sieci.

- Powiedzieć, że jestem szczęśliwa to jak nic nie powiedzieć Być na nowojorskiej premierze serialu, który cieszy się ogromną popularnością i zdobywa najważniejsze nagrody […] to ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Fajnie było spotkać się z aktorami i twórcami tej ogromnej produkcji – napisała prezenterka na Instagramie.

Tego wieczoru gospodarze Dzień Dobry TVN postawili na niebanalne stylizacje. Paulina Krupińska miała na sobie modny garnitur w kanarkowym kolorze, zaś Damian Michałowski - pasiastą koszulę i czarne, eleganckie spodnie.

"Sukcesja" w TVN. Gdzie i kiedy oglądać serial?

Premiera pierwszego sezonu serialu "Sukcesja" na antenie TVN odbyła się 7 marca o godz. 23:25. Od tamtej pory program emitowany jest regularnie w każdy wtorek o 23:40.

Wszystkie sezony "Sukcesji" są dostępne w HBO Max. Już 27 marca na tej platformie będzie można zobaczyć premierowy odcinek czwartego sezonu tej kultowej produkcji HBO Original

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkusnik/East News

Pozostałe wiadomości