Orange Warsaw Festival 2023. Organizatorzy ogłosili nazwiska pierwszych artystów

Autor:
Nastazja
Bloch
Sam Smith

Fani festiwali muzycznych już zacierają ręce. Właśnie ogłoszono kolejnych artystów, którzy 2 i 3 czerwca 2023 roku zagrają na Orange Warsaw Festival. Koncerty tradycyjnie odbędą się na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Orange Warsaw Festiwal 2023 - kiedy?

Po pandemicznych lockdownach wytęsknieni jesteśmy muzyki na żywo. W zeszłym roku koncerty i festiwale cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Przewidujemy, że i podobnie będzie tym razem. Oprócz niesamowitej atmosfery i dobrej zabawy organizatorzy Orange Warsaw Festiwal zaplanowali gwiazdorski line-up. Choć do czerwca zostało jeszcze sporo czasu, na stronie i w mediach społecznościowych już możemy śledzić najnowsze doniesienia dotyczące koncertów.

Orange Warsaw Festiwal 2023 potrwa od 2 do 3 czerwca. Kto wystąpi podczas 14. edycji imprezy na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec?

Orange Warsaw Festiwal 2023 – kto wystąpi?

Organizatorzy Orange Warsaw Festival powoli zdradzają fanom muzyki dobre wieści. Oficjalnie ogłoszono już kilku headlinerów fesitwalu. Na scenie zobaczymy zdobywcę 4 nagród Grammy, Oscara, Złotego Globu, 3 BRIT Awards oraz 6 MOBO Awards i twórcy absolutnych hitów tj. "Unholy", "Too Good at Goodbyes", "Stay With Me" – Sama Smitha.

Publikę rozgrzeje także muzyka jednego z najważniejszych brytyjskich zespołów ostatniej dekady The 1975. Tu warto zaznaczyć, że będzie czego posłuchać, bowiem najnowszy album grupy "Being Funny in a Foreign Language", tak jak wszystkie dotychczasowe płyty, trafił na szczyt sprzedaży w UK.

Mówią wam coś utowry "Lights", "Burn", "I Need Your Love", "Love Me Like You Do"? W Warszawie koncert da wszechstronna i jedyna w swoim rodzaju Ellie Goulding.

Pierwszy koncert w Polsce zagra The Kid LAROI, jeden z największych młodych talentów ostatnich lat. Pochodzący z Sydney Charlton Howard w 2016 roku został zauważony m.in. przez nieżyjącego już Juice WRLDa. Wkrótce młody artysta zaczął współpracować z gwiazdami pokroju Miley Cyrus czy Justin Bieber. Choć ma zaledwie 19 lat, jest w pierwszej setce największych globalnych nazwisk w muzyce.

Orange Warsaw Festival 2023 - bilety

Bilety na Orange Warsaw Festival 2023 trafiły do sprzedaży. Obecnie ceny wynoszą:

  • Karnet na dwa dni - 599 zł;
  • Bilet jednodniowy - 399 zł;
  • Karnet na dwa dni VIP - 1399 zł;
  • Bilet jednodniowy VIP - 949 zł.

Więcej szczegółów dotyczących cen i sprzedaży znajdziecie na stronie organizatora.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości