Nowe informacje o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Jesteśmy z nimi razem"

Autor:
Oskar
Netkowski
Dawid Kubacki o skokach narciarskich, Kamilu Stochu i kobietach, które skaczą
Dawid Kubacki o skokach narciarskich, Kamilu Stochu i kobietach, które skacząDzień Dobry TVN Online
wideo 2/19

Marta Kubacka nadal przebywa w szpitalu ze względu na problemy z sercem. Mąż, ale i wierni fani, ludzie ze świata sportu i gwiazdy, wysyłali jej moc dobrej energii. W jakim stanie jest obecnie żona Dawida Kubackiego?

Marta Kubacka - problemy zdrowotne

Dawid Kubacki całym sercem wspiera chorą żonę. W związku z tym, że Marta trafiła do szpitala w ciężkim stanie, skoczek zrezygnował z dalszego udziału w zawodach Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. - Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła - pisał kilka dni temu sportowiec.

Trener polskiej kadry narodowej w skokach narciarskich Thomas Thurnbichler napisał natomiast na Twitterze: "Sport schodzi teraz na drugi plan. Moje myśli i myśli całego zespołu są z Dawidem, jego żoną i całą rodziną. Modlimy się za nich i przesyłamy siłę, jakiej teraz potrzebują, aby wszystko skończyło się dobrze". Jak dziś czuje się żona skoczka?

Żona Dawida Kubackiego - w jakim jest stanie?

Rafał Kot, członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego oraz były fizjoterapeuta polskich skoczków, w rozmowie z Gazetą Krakowską zdradził, jak czuje się ukochana Dawida Kubackiego. Modlitwy fanów zostały wysłuchane.

- Na szczęście ze zdrowiem Marty Kubackiej jest już lepiej. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem. Wszyscy trzymamy kciuki, wspieramy Martę i Dawida, jesteśmy z nimi razem. Oby odnieśli swój prywatny sukces i wszystko dobrze się skończyło - powiedział.

- Marta przebywa w Zabrzu pod opieką najlepszych kardiologów w Polsce - dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Gazeta Krakowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości