Monika Mrozowska wymieniła ważnych mężczyzn. "Jako jedyny wytrzymał ze mną ponad 30 lat"

Monika Mrozowska - jakie ma relacje z byłymi partnerami?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Prawdziwy mężczyzna – co to znaczy?
Prawdziwy mężczyzna – co to znaczy?
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
W Dniu Mężczyzny Monika Mrozowska podzieliła się w sieci refleksją na temat panów. - Jeden przyjechał naprawić mi szafkę w łazience, drugi zamek w drzwiach - przyznała aktorka. O kim mowa?

Monika Mrozowska o mężczyznach w jej życiu

10 marca świętujemy Dzień Mężczyzn. Z tej okazji wiele gwiazd w mediach społecznościowych składa życzenia płci przeciwnej, a także publikuje zdjęcia z ojcem, mężem, synem czy bratem. Natomiast Monika Mrozowska poszła o krok dalej i zamieściła archiwalne zdjęcie dziadka oraz podzieliła się refleksją.

- Tyle piszę tutaj o kobietach, o moich przyjaciółkach, koleżankach i znajomych… Można odnieść wrażenie (jakże mylne), że obwarowałam się murem żeńskiej energii, a dla panów wywiesiłam tabliczkę z przyjaźnie brzmiącym napisem: "NIE PODCHODŹ, BO GRYZĘ!" - napisała aktorka.

Jak dodała, kocha kobiety, ale pod jednym dachem mieszka z dwoma najwspanialszymi chłopakami pod słońcem. Następnie wymieniła ważnych mężczyzn w jej życiu. - Mam mega brata, który nie wstydzi się mi napisać: "Kocham Cię Miśka!". Miałam tak kozackiego dziadka (to ten przystojniak na zdjęciu) i nie dziwę się babci, że do samego końca była o niego zazdrosna. Mam najlepszego przyjaciela, który jako jedyny mężczyzna (tych spokrewnionym nie liczę) wytrzymał ze mną ponad 30 lat - wymieniała autorka postu. - Z tatą też sobie wszystko poukładałam - podkreśliła.

Monika Mrozowska - jakie ma relacje z byłymi partnerami?

W dalszej części wpisu Monika Mrozowska zwróciła się do swoich byłych partnerów. - Mam… fajnych byłych… Czasami drzemy koty, ale… jeden przyjechał naprawić mi szafkę w łazience, drugi zamek w drzwiach, a i o trzecim nic złego powiedzieć nie mogę. Lubię Was chłopaki - zadeklarowała aktorka.

Monika Mrozowska doceniła również kilku mężczyzn "z internetu". - Nie będę wymieniać, bo jeszcze się któryś obrazi, że o nim zapomniałam. Robicie super rzeczy i jesteście bardzo spoko. A ja… nie gryzę, czasami… podgryzam, ale zawsze staram się z miłością - zakończyła.

Obserwatorzy aktorki zasypali ją pochlebnymi słowami. - "Myśli pięknie ubrane w słowa", "Jesteś bardzo podobna do dziadka", "Fajnie to napisałaś" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes