Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła kolor włosów. Jak na metamorfozę zareagował jej mąż?

Autor:
Oskar
Netkowski
Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła metamorfozę
Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła metamorfozę Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/19

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na wiosenną metamorfozę. Prowadząca Dzień Dobry TVN zdecydowała się zmienić kolor włosów. Efektem pochwaliła się na zdjęciu, które przesłała naszej redakcji. Fotkę zony opublikował też Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła metamorfozę

Małgorzata Rozenek-Majdan od ponad dekady jest jedną z największych gwiazd TVN. W 2012 roku wygrała casting na prowadzącą programu "Perfekcyjna Pani Domu". Później widzowie podziwiali ją jako jurorkę w programie "Bitwa o dom" czy "Projekt Runway". W 2016 roku wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem wzięła udział w reality show "Azja Express". 2 lata później para dostała własny program "Iron Majdan". W tym samym roku Małgorzata Rozenek-Majdan została prowadzącą "Projektu Lady". Produkcja była emitowana do grudnia 2021 roku. W 2022 roku gwiazda została prowadzącą Dzień Dobry TVN, co sprawiło, że wzbudza jeszcze większe zainteresowanie.

Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła kolor włosów

Małgorzata Rozenek-Majdan niejednokrotnie zmieniała się na oczach widzów. Niedawno chudła na oczach widzów w programie emitowanym w TVN Style. Wielokrotnie zaskakiwała też wymyślnymi kreacjami.

Tym razem pochwaliła się nowym, wyraźnie ciemniejszym odcieniem włosów. Prowadząca Dzień Dobry TVN wysłała nam zdjęcie świeżo po metamorfozie:

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła kolor włosów Małgorzata Rozenek-Majdan Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Radosław Majdan komentuje nową fryzurę żony

Nowa fryzura Małgosi nie rzuciła się jednak od razu w oczy jej męża.

- Kiedy zauważasz zmianę koloru włosów u żony, niestety kilka godzin za późno - napisał Radosław Majdan pod wspólną fotką, która zamieścił na Instagramie.

Internauci dzielili się w komentarzach podobnymi historiami. - Mi zajęło 3 dni, żeby zauważyć, że syn brodę zgolił. Więc o co tu się czepiać - napisała jedna z kobiet. - Mój mężczyzna, po zmianie z czarnych na blond, zapytał po kilku godzinach" "robiłaś coś z włosami?" - dodała inna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości