Izu Ugonoh o kulisach programu "Królowa przetrwania". "To niebezpieczeństwo tam było"

Izu Ugonoh o kulisach programu "Królowa przetrwania". "To niebezpieczeństwo tam było"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Spędził miesiąc w dżungli - co było najtrudniejsze?
Spędził miesiąc w dżungli - co było najtrudniejsze?
Izu Ugonoh w nowej roli
Izu Ugonoh w nowej roli
EwelONA - Królowa Przetrwania
EwelONA - Królowa Przetrwania
Monika Miller i "Królowa przetrwania"
Monika Miller i "Królowa przetrwania"
"Królowa przetrwania" - Edyta Folwarska
"Królowa przetrwania" - Edyta Folwarska
“Królowa przetrwania” - nowe reality show
“Królowa przetrwania” - nowe reality show
"Królowa przetrwania" to nowy program reality show, w którym 12 influencerek trafiło do dżungli. Bez telefonów, Internetu i wszelkich wygód, muszą stawiać czoła ekstremalnym wyzwaniom. W roli prowadzącego zadebiutował pięściarz Izu Ugonoh. Czy udało mu się zapanować nad ognistymi temperamentami uczestniczek? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

"Królowa przetrwania" - Izu Ugonoh

Izu Ugonoh jest znanym sportowcem, mistrzem Europy i świata amatorów w formule K-1 i sześciokrotnym mistrzem Polski w kick-boxingu. Jako pięściarz stoczył 20 walk z czego 18 wygrał. Od niedawna możemy go oglądać w programie "Królowa przetrwania", który jest emitowany na Playerze i TVN7.

Prowadzący reality show musiał zmierzyć się nie tylko z dziką naturą, ale przede wszystkim okiełznać 12 uczestniczek, które walczyły o miano królowej przetrwania.

- To z pewnością było największym wyzwaniem, jeżeli chodzi o ten program, bo jednak tam było 12 kobiet. Każda z innym temperamentem. Wszystkie miały swoje emocje, czasami było im ciężko, czasami się bały niektórych rzeczy, ale całościowo nie było tak źle - przyznał Izu.

Nagrywanie telewizyjnego formatu w środku dżungli w Tajlandii wiązało się z wieloma ekstremalnymi sytuacjami.

- Staraliśmy się zachować jak najwięcej bezpieczeństwa w tym wszystkim. Przed każdym zadaniem wręcz mówiłem do dziewczyn, żeby było szybko, ale ostrożnie, żeby nie zrobiły sobie krzywdy. (...) Jednak byliśmy w dżungli i to niebezpieczeństwo tam było. Kilka było takich zadań, kiedy myślałem sobie, że dziewczyny chyba nie dadzą rady, na przykład z wykoszeniem pola ryżowego. Ten obszar, który tam był przedstawiony, to kamerze nie wyglądał na tak duży, jak był w rzeczywistości. Wydawało mi się, że nie dadzą rady tego zrobić, ale spędziliśmy wystarczająco długo czasu i obie drużyny sobie poradziły, mimo że słońce grzało bardzo mocno - powiedział Ugonoh.

Kulisy show "Królowa przetrwania"

Bohaterki programu musiały wyjść ze strefy komfortu, oddać telefony i odciąć się od mediów społecznościowych. Zostały rzucone na głęboką wodę. Kiedy w grę wchodzi strach, to trudno zapanować nad emocjami, a wtedy powstają nieporozumienia i dochodzi do kłótni.

- Widać to w programie i w dużej mierze chyba on się na tym opiera, czyli na tej skrajności. Co się z tobą stanie w momencie, kiedy zabiorą ci wszystkie udogodnienia i rzeczy, które są dla ciebie ważne, jak makijaż, telefon i tak dalej? Wydaje mi się, że każda osoba żyjąca w dzisiejszych czasach, czyli w cywilizowanych czasach z dostępem do wszystkiego, miałaby utrudnione funkcjonowanie w takich warunkach - zauważył Izu.

"Królowa przetrwania" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki "Królowej przetrwania" można oglądać w środy o godz. 22:00 na platformie Player.pl. Program jest również emitowany w czwartki na antenie TVN7 po godz. 22:00.

Całą rozmowę znajdziesz w materiale wideo.

Izu Ugonoh
Izu Ugonoh w nowej roli
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?