Krzysztof Ibisz planuje powiększyć rodzinę. "To marzenie jest, nie będę ukrywał"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Plejada.pl/"Między Nami Rodzicami"
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz jest ojcem trzech synów. W rozmowie z Damianem Michałowskim w podcaście "Między Nami Rodzicami" prezenter wyznał, że jego marzeniem jest również spłodzenie córki. Opowiedział także, jakie emocje towarzyszyły mu przy narodzinach najmłodszej pociechy.

Krzysztof Ibisz chce powiększyć rodzinę

Krzysztof Ibisz od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem mediów. Kilka miesięcy temu na świat przyszedł trzeci syn gwiazdora. Prezenter nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy i chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swojej pociechy. Okazuje się jednak, że w kwestii powiększania swojej rodziny nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

W rozmowie z Damianem Michałowskim w podcaście "Między Nami Rodzicami" prezenter wspomniał m.in. o emocjach towarzyszących mu w dniu porodu. - Nie można tego porównać z niczym innym, kiedy widzisz, jak młody człowiek pojawia się na świecie. Płakałem, krzyczałem, parłem razem z Asią, mówiłem, że da radę, przytulałem ją - tłumaczył.

Krzysztof Ibisz chce mieć córkę

Gwiazdor wyznał także, że w przyszłości chce zrealizować swoje marzenie o posiadaniu córki. - To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest - wyjaśnił. - Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz, czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał - dodał.

Krzysztof Ibisz opowiedział również o relacjach łączących go z byłymi żonami. Jak twierdził, są one przyjacielskie. Przypomnijmy, że owocem miłości z Anną Zejdler jest 24-letni Maksymilian, a z Anną Nowak - 17-letni Vincent.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Plejada.pl/"Między Nami Rodzicami"

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości