Krystyna Janda opublikowała dramatyczny wpis. Jej teatr padł ofiarą wandala. "Niszczysz naszą krwawicę"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Krystyna Janda i jubileuszowa podróż do przeszłości
Krystyna Janda i jubileuszowa podróż do przeszłości
Aktorzy o spektaklu "Prawda" cz. 1
Aktorzy o spektaklu "Prawda" cz. 1
Aktorzy o spektaklu "Prawda" cz. 2
Aktorzy o spektaklu "Prawda" cz. 2
Gwiazdy w nowym spektaklu "Okno na parlament". "Bardzo dużo on mnie kosztuje"
Gwiazdy w nowym spektaklu "Okno na parlament". "Bardzo dużo on mnie kosztuje"
"Alicja Krainy Czarów" w Teatrze Narodowym. To spektakl nie tylko dla dzieci
"Alicja Krainy Czarów" w Teatrze Narodowym. To spektakl nie tylko dla dzieci
Aktorzy o premierze spektaklu "Dekalog"
Aktorzy o premierze spektaklu "Dekalog"
Krystyna Janda zwróciła się z apelem do fanów. Aktorka przekazała, że ktoś zniszczył gmach budynku w Warszawie, w którym mieści się "Och-Teatr". Został on pomalowany farbami przez wandali.

Krystyna Janda apeluje do fanów

Krystyna Janda jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Prowadzi też fundację, która zarządza dwiema instytucjami, "Teatr Polonia" oraz "Och-Teatr" w Warszawie. Artystka ma na swoim koncie wiele cenionych ról filmowych i teatralnych. Oprócz tego aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

W najnowszym poście na Facebooku Krystyna Janda przekazała fanom smutne wieści. Okazuje się, że ktoś zniszczył gmach "Och-Teatru". Został on pomalowany farbami przez wandali. Aktorka nie ukrywa, że jest to dla niej niezwykle bolesne. We wpisie zwróciła się bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za szpecące budynek napisy.

Zniszczony budynek teatru

Artystka pokazała obserwatorom zdjęcia, na których dokładnie widać skalę zniszczeń. - Ty, co malujesz po naszych ścianach — te ohydne kocopały i niszczysz naszą krwawicę — przeklinam cię — pierwszy raz, drugi raz, trzeci raz - zaznaczyła Krystyna Janda.

Post aktorki wzbudził ogromne emocje wśród jej fanów. - "Teraz dla młodych nie ma świętości", "To jest wandalizm", "Niszczenie cudzej własności to przestępstwo", "Trzeba zamontować kamery", "Brak słów" - czytamy pod wpisem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Facebook

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości