Joanna Liszowska martwi się o córki. "Pojawia się troska i lęk"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Super Express
Joanna Liszowska

Joanna Liszowska opowiedziała w najnowszym wywiadzie nieco o swojej prywatności. Wyznała, że obawia się o to, co w przyszłości może spotkać jej córki. Czy chciałaby, żeby Emma i Stella poszły w jej zawodowe ślady?

Joanna Liszowska - macierzyństwo

Joanna Liszowska jest zawodową aktorką od ponad 20 lat. Ma na swoim koncie wiele ról serialowych, filmowych i teatralnych. Z powodzeniem łączy karierę z macierzyństwem. W 2011 roku przyszła na świat jej pierwsza córa Emma, a dwa lata później urodziła się Stella.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Pociechy Liszowskiej wchodzą w nastoletni wiek i z upływem lat będą się coraz bardziej usamodzielniać. Joanna zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach na dojrzewające dziewczynki może czyhać sporo zagrożeń. Swoimi obawami podzieliła się jednym z wywiadów.

- W każdym świecie, w każdej relacji pokusy i zagrożenia się pojawiają. Niebezpieczni ludzie krążą w każdym środowisku. Oczywiście, że się obawiam jako matka dziewczynek. Kiedy kobieta staje się matką pojawia się troska i lęk, który będzie jej towarzyszył do samego końca - wyznała aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Joanna Liszowska o córkach

Emma i Stella w przyszłości staną przed ważnym wyborem i będą musiały zdecydować, jak pokierują swoją zawodową karierą. Czy Joanna Liszowska chciałaby, by dziewczynki tak jak ona zostały aktorkami, czy może jednak będzie je do tego zniechęcać?

- To jest ich życie. Ja mogę tylko uświadamiać je, jakie są różne strony tej pracy. Ten zawód jest fantastyczny, ale też niesie za sobą różne inne rzeczy. Jakąkolwiek decyzje podejmą odnośnie do swojej przyszłości, nam, rodzicom, pozostaje tylko dzieci wspierać - tłumaczy artystka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Super Express

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości