Jennifer Lopez i Ben Affleck chodzą na terapię. "Wszystko jest walką"

Jennifer Lopez i Ben Affleck chodzą na terapię. "Wszystko jest walką"
Źródło: Dzień Dobry TVN
 Polak, który tańczy z Janet Jackson i Jennifer Lopez
Polak, który tańczy z Janet Jackson i Jennifer Lopez
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Kto jest największym fanem U2?
Kto jest największym fanem U2?
Filmy na najgorętszych plażach świata
Filmy na najgorętszych plażach świata
Najlepsze filmy o UFO
Najlepsze filmy o UFO
Sukces nie zna wieku
Sukces nie zna wieku
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Australijczycy podbijają Hollywood
Australijczycy podbijają Hollywood
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Jennifer Lopez i Ben Affleck to jeden z najbardziej ikonicznych związków w show-biznesie. Para udowodniła, że prawdziwe uczucie jest w stanie przetrwać nawet 20 lat rozłąki. Jak się jednak okazuje, teraz w raju pojawiły się czarne chmury, a zakochani zdecydowali się na terapię.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na terapii

Jennifer Loper i Ben Affleck zaczęli się spotykać w 2002 roku i niemal od razu stali się najgorętszą parą show-biznesu. Zakochani szybko się zaręczyli, a następnie planowali huczny ślub. Uroczystość została jednak odwołana, z powodu "nadmiernej uwagi mediów". Ostatecznie para rozstała się w styczniu 2004 roku. Ku zaskoczeniu fanów Jennifer i Ben po dwóch dekadach rozłąki, postanowili dać sobie drugą szansę.

Zakochani 16 lipca 2022 roku w Las Vegas wzięli ślub i choć od tego momentu nie minęło wiele czasu, to jak się okazuje, właśnie pojawiły się pierwsze wyzwania. Jak donoszą media, para zdecydowała się nawet na terapię małżeńską. - Ben do pewnego stopnia wierzy w terapię i chętnie uczestniczy w niej z otwartym umysłem, mimo że nienawidzi całego upokarzającego procesu - powiedziała osoba z ich otoczenia w rozmowie z "In Touch".

- Nigdy nie będzie oceniał powodzenia tego małżeństwa na podstawie tego, co dzieje się w gabinecie terapeuty. Ma także dużą zgodę konflikty i ostateczną walkę, aby tylko postawić na swoim - dodała.

Kryzys w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Relacja między Jennifer Lopez i Benem Affleckiem od zawsze była pełna emocji. Znajomy pary podkreślił, że to co ich napędza, to nieustanna walka - Jedyną satysfakcję, jaką czerpią w życiu, to pokonywanie przeciwności losu. Walka "na ego" pomiędzy Benem i Jennifer była zawsze widoczna, jednak z czasem została przyćmiona pasją i szacunkiem, jakim darzą siebie nawzajem - przekazała osoba z otoczenia. - Dla nich wszystko jest walką - dodała.

Źródło twierdzi, że pomimo swoich problemów, Ben i Jennifer nie zamykają się w sobie. - Jeśli coś dręczy którekolwiek z nich, to nie boją się o tym porozmawiać, a czasami nawet to wykrzyczeć - podkreślono.

Fani zaczęli martwić się o ich związek, gdy Ben nie pojawił się 6 maja na gali Met, której Jennifer była współprzewodniczącą. - Teraz Ben skupia się na pracy i dzieciach (...). Oni nigdy nie przestaną się kochać, ale ona nie może go kontrolować, a on nie może jej zmienić. Niemożliwe, żeby to przetrwało - podsumował informator.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: In Touch

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości