Iza Miko w żałobie. Pokazała poruszające nagranie. "Słowa nie są w stanie opisać bólu, który czuję"

Iza Miko w żałobie. Aktorka pokazała poruszające nagranie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Marcin Prokop walczył o życie otrutego Rufusa - co robić, gdy nasz pies zostanie otruty?
Marcin Prokop walczył o życie otrutego Rufusa - co robić, gdy nasz pies zostanie otruty?
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Ostatnie tygodnie były dla Izabelli Miko niezwykle trudne. Aktorka stoczyła bowiem walkę o życie swego czworonożnego przyjaciela. Niestety mimo wdrożonego leczenia psa nie zdołano uratować. Keanu odszedł otoczony opieką troskliwej właścicielki. - Udostępniam ten film na wypadek, gdybyście za nim tęsknili. (...) Nie dało się tego edytować bez płaczu co sekundę - wyznała pogrążona w smutku gwiazda.

Iza Miko w żałobie. Pożegnała ukochanego pupila

Na instagramowym profilu Izabelli Miko pojawił się post, w którym aktorka poinformowała o śmierci swojego "najlepszego przyjaciela i futrzanego dziecka". Pies Keanu odszedł 23 kwietnia, lecz gwiazda podzieliła się tą smutną wiadomością dopiero teraz.

- Słowa nie są w stanie opisać bólu i smutku, który czuję. Moje serce jest złamane… Tak wielu z was go kochało, kibicowało naszej niezwykłej historii adopcyjnej i modliło się za niego, gdy zachorował, dlatego udostępniam ten film na wypadek, gdybyście za nim tęsknili (mam tysiące filmów i jego zdjęć, nie dało się tego edytować bez płaczu co sekundę) - wyznała.

Iza Miko przy okazji podziękowała najbliższym za wsparcie i ich obecność w tak trudnym momencie życia. - Doceniam każdy telefon, SMS-a i ramię, na którym płakałam, a także czas, energię i zasoby, którymi niektórzy z was się ze mną dzielili, aby mi pomóc, gdy walczyłam o jego życie. W takich chwilach mogą pojawić się prawdziwe klejnoty w twoim życiu, jeśli pozwolisz sobie na nich polegać - zaznaczyła.

Historia choroby psa Izabelli Miko

Pupil Izy Miko zachorował pod koniec marca na zapalenie płuc. Keanu przyjmował leki i był trzykrotnie hospitalizowany w różnych placówkach. - Konsultowałam się z wieloma specjalistami i próbowałam wszystkiego. Mimo to patrzyłam, jak moje futrzane dziecko usycha, nie może jeść, kaszle krwią i ma trudności z oddychaniem. Najgorsze dwa tygodnie w moim życiu, kiedy szalałam, próbując uratować mu życie. Na koniec powiedziano mi, że nic więcej nie można zrobić, że te antybiotyki powinny zadziałać, ale z jakiegoś dziwnego powodu nie zadziałały - opowiada na Instagramie aktorka.

Gwiazda zabrała czworonoga ze szpitala, by ostatnie dni życia mógł spędzić w pełnej spokoju i troski atmosferze. - Odszedł bardzo spokojnie, otoczony moją miłością i Bożym Światłem, nie odczuwając już bólu - zapewniła Miko, publikując poruszające nagranie, na którym widać archiwalne kadry z psiakiem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram/@izabellamiko

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniak/MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?