Nagranie z koncertu Imagine Dragons podbiło sieć. "Jedni zazdroszczą, inni się zachwycają"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Imagine Dragons cieszy się ogromną popularnością na całym globie. Nagranie z jednego z koncertów grupy stało się hitem sieci. Dlaczego wideo tak zachwyciło internautów? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Nagranie z koncertu Imagine Dragons podbiło sieć

Imagine Dragons to amerykański zespół, który cieszy się ogromną popularnością. Niedawno w mediach społecznościowych ukazał się fragment koncertu. Wideo z udziałem wokalisty grupy podbiło Internet. - To nagranie stało się viralem i teraz wszystkie kobiety piszą: "mój mąż dziwi się, dlaczego chce iść na koncert Imagine Dragons" - powiedział w Dzień Dobry TVN  Mateusz Hładki.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Na nagraniu można zobaczyć, jak wokalista w szortach, z odsłoniętą klatką piersiową tańczy na scenie. Fanki zachwycają się nie tylko ciałem artysty, ale także jego tanecznymi ruchami. - Facet się naprawdę świetnie rusza. To nie jest chucherko, to jest kawał chłopa i do tego jeszcze taki skoczny. Nie dziwie się, że jedni zazdroszczą, inni się zachwycają - dodał.

Imagine Dragons - co warto wiedzieć o zespole?

Imagine Dragons powstało w 2008 roku w Las Vegas w stanie Nevada. Grupa łączy w sobie kilka muzycznych gatunków - pop, rock pop, pop elektroniczny oraz indie rock. Wydała pięć albumów studyjnych.

Warto dodać, że grupa w sierpniu 2023 roku zagra w Polsce.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości