Basia Pędlowska i Łukasz Książkiewicz podbiją "Hotel Paradise All Stars". Dlaczego wrócili do show?

Autor:
Justyna
Piąsta
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” razem

Fani "Hotelu Paradise" długo na to czekali. Już 25 maja na antenie TVN7 zobaczymy specjalną edycję randkowego reality show. W nowej odsłonie programu zobaczymy m.in. Barbarę Pędlowską i Łukasza "Blondino Latino" Książkewicza. Celebryci w Dzień Dobry TVN opowiedzieli, dlaczego zdecydowali się po raz drugi wziąć udział w miłosnej grze.

"Hotel Paradise All Stars"

W "Hotelu Paradise All Stars" zobaczymy uczestników poprzednich 6. edycji show. Barbara Pędlowska wystąpiła w 3. sezonie. W trakcie programu związała się z Krystianem Ferrettim i razem doszli do finału. Wygrali, a na ścieżce lojalności chłopak rzucił Złotą Kulą, by podzielić się wygraną z Basią oraz drugą finałową parą - Bibi i Simonem.

Pędlowska po "Hotelu Paradise" przez kilka tygodni kontynuowała znajomość z Ferrettim, ale ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu. Kilka miesięcy później okazało się, że Basia jest w nowej w relacji z innym chłopakiem z 3. edycji show, Krzysztofem Świstem. Byli szczęśliwie zakochani, a nawet się zaręczyli. Niestety, nie doszło do ślubu, gdyż partnerzy podjęli decyzję o rozstaniu. By rozpocząć nowy rozdział w życiu, dziewczyna postanowiła znów spróbować swoich sił w reality show.

- Potrzebowałam tego, potrzebowałam zabawy. Chciałam też poznać uczestników z innych edycji, bo jednak ja się trochę wycofałam z tego życia "celebryckiego". Po prostu chciałam wynieść jakieś znajomości stamtąd, przyjaźnie. Kto wie... może coś więcej - wyznała Pędlowska.

"Hotel Paradise All Stars" - edycja specjalna

Z kolei Łukasz Książkiewicz podbił serca widzów w 1. edycji "Hotelu Paradise". Żywiołowy i spontaniczny "Blondino Latino" dotarł do finału z Martyną Kondratowicz, ale nie udało im się wygrać. Zwycięzcami zostali wówczas Marietta Witkowska i Chris Ducki. Po 3 latach Łukasz miał okazję powrócić do rajskiej willi. Czy szybko zapomniał, że jest pod czujnym okiem kamer?

- Nie da się przejść obojętnie obok tylu kamer, bo one są praktycznie wszędzie. Poza tym cały czas nosisz mikroport, każdy słyszy każde twoje słowo. Uważam, że jest to wolność, ale zarazem małe piekło - wyznał "Blondino Latino"

Basia dobrze zna zasady programu, jednak i tym razem nie obyło się bez zaskoczeń.

- Myślałam, że więcej osób będzie nastawionych na typową grę. Bo jednak jesteśmy uczestnikami poprzednich edycji. Wiemy, co z czym się je. Niekoniecznie wszyscy idą po miłość, po znajomości, tylko idą w konkretnym celu. Dużo osób bardzo fajnie pokazało siebie, swoje emocje dobre i złe. Nie mogę nic więcej zdradzić. Musicie oglądać - podkreśliła uczestniczka.

"Hotel Paradise All Stars" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowy odcinek specjalnej edycji "Hotel Paradise All Stars" już 25 maja o godz. 20:00 na TVN7. Program można oglądać również na platformie Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości