Nie obejrzałeś jeszcze filmu "Sami Swoi. Początek"? Teraz jest dostępny w Playerze

Nie widziałeś jeszcze filmu "Sami Swoi. Początek"? Teraz obejrzysz go w Playerze
Źródło: Dzień Dobry TVN
“Sami swoi. Początek” - kultowi bohaterowie powracają
“Sami swoi. Początek” - kultowi bohaterowie powracają
Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Wampiry w filmach i serialach…
Wampiry w filmach i serialach…
Nowy film o Whitney Houston
Nowy film o Whitney Houston
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Kobiety w filmie
Kobiety w filmie
Wielki powrót filmowych hitów
Wielki powrót filmowych hitów
Historie oparte na faktach
Historie oparte na faktach
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
Spektakularne kostiumy filmowe
Spektakularne kostiumy filmowe
1994 – rok kulturowy dla kina
1994 – rok kulturowy dla kina
Produkcja "Sami Swoi. Początek" przez wiele tygodni podbijała polskie kina i królowała na wielkim ekranie. Zgromadziła łącznie ponad 800 tys. widzów. Jeśli ktoś jednak nie miał jeszcze okazji zobaczyć tego filmu, to nic straconego. Historia o Pawlaku i Kargulu zadebiutowała w streamingu. Znajdziecie ją tylko na platformie Player.

"Sami Swoi. Początek" już w Playerze

Player przygotował dla swoich użytkowników kolejną filmową niespodziankę. Oferta "Wypożyczalni Playera" wzbogaciła się właśnie o kolejny hit prosto z kina, najnowszą koprodukcję TVN Warner Bros. Discovery, czyli "Sami Swoi. Początek”.

Film zabiera widzów w podróż do dzieciństwa i młodości Pawlaka i Kargula, bohaterów kultowej trylogii. To zupełnie nowa opowieść w reżyserii Artura Żmijewskiego o nieznanych dotąd widzom wydarzeniach z życia dwóch rodzin, zanim los rzucił je na Ziemie Odzyskane. Autorem scenariusza prequela, podobnie jak w przypadku słynnej trylogii, jest Andrzej Mularczyk. Na ekranie pojawiają się m.in. Adam Bobik, Karol Dziuba, Paulina Gałązka, Weronika Humaj, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Krzanowska, Mirosław Baka, Wojtek Malajkat, Anna Dymna, Janusz Chabior i Adam Ferency.

Scenariusz filmu "Sami swoi. Początek" powstał na podstawie książki "Każdy żyje jak umie", której autorem jest Andrzej Mularczyk. To on napisał scenariusze do filmów, które stały się kultowymi. Inspiracją dla trylogii i jej prequela, były prawdziwe wydarzenia. Pierwowzorem postaci Kazimierza Pawlaka był stryj Andrzeja Mularczyka.

"Wypożyczalnia Playera" - jakie filmy tam znajdziemy?

"Wypożyczalnia Playera" to bogata oferta składająca się z ponad 100 filmów. Trafiają tam tytuły, które niedawno miały kinową premierę oraz pozycje znane i lubiane od najlepszych dostawców treści, których nie można przegapić. To np. "Barbie", "Zielona granica", seria filmów z "Harrym Potterem", "Mission Impossible. Dead Reckoning", "Top Gun. Maverick", wszystkie części "After", "Wonka", "Aquaman i Zaginione Królestwo" czy "Diuna: Część druga".

Widzowie, którzy widzieli film "Sami Swoi. Początek" w kinie już znają odpowiedź na pytanie: Kto pierwszy zaczął spór i nie chciał podejść do płota - Kargul czy Pawlak? Teraz pora na użytkowników serwisów VOD. Od 22 maja film "Sami Swoi. Początek" dostępny jest ekskluzywnie w Playerze w ofercie "Wypożyczalnia Playera".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz