Emily Ratajkowski robi biznesy w Polsce. Sieć okrążyły zdjęcia gwiazdy w Warszawie

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Emily Ratajkowski zaskoczyła fanów tajemniczym przyjazdem do Polski. O tym, że gwiazda zawitała do Warszawy dowiedzieliśmy się ze zdjęć paparazzi. Mateusz Hładki wyjaśnił w Dzień Dobry TVN, co sprowadziło modelkę do Polski.

Emily Ratajkowski - kariera

Emily Ratajkowski jest jedną z najbardziej znanych i podziwianych modelek na świecie. Urodzona w Londynie gwiazda miała zaledwie 14 lat, kiedy podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją modelek Ford Models. To otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Dzięki temu zaczęła pracować z największymi markami i domami mody.

Niedawno modelka skupiła się na życiu rodzinnym. W marcu 2021 roku doczekała się narodzin dziecka. Mały Sylvester jest owocem miłości modelki z Sebastianem Bear-McClardem. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się w 2022 roku.

Emily Ratajkowski znowu w Polsce

Portale show-biznesowe publikują zdjęcia Emily Ratajkowski z Warszawy. Gwiazda przemieszczała się ulicami stolicy, załatwiając biznesy. Jak przypomniała Anna Kalczyńska, już jakiś czas temu gwiazda dała się zauważyć w naszym kraju.

- Paparazzi pokazali, jak wychodziła z jednego z warszawskich hoteli. Podjęła współprace z jedną z polskich marek. W swoich mediach społecznościowych dała już znać, że cieszy się, że jest ponownie w Warszawie - podsumował Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości