Zdolna młodzież z Andrychowa podbiła "Mam Talent!" i "MasterChef Junior". "Pędzę sobie powoli"

Autor:
Justyna
Piąsta
Dzieciaki z Andrychowa podbijają telewizję
Dzieciaki z Andrychowa podbijają telewizję Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Nie trzeba mieszkać w wielkim mieście, by rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia. Udowadniają to dzieciaki z Andrychowa i okolic, które wystąpiły w takich programach, jak "Mam Talent!" czy "MasterChef Junior". Aleksandra Gądek, Martyna Stawowy i Adam Mikołajek opowiedzieli w Dzień Dobry TVN, jak potoczyły się ich losy po telewizyjnej przygodzie.

Martyna Stawowy wzruszyła Jana Klimenta w "Mam Talent!"

Martyna Stawowy zajęła 3. miejsce w 14. edycji "Mam Talent!", który na antenie TVN był emitowany jesienią 2022 roku. Zdolna tancerka już podczas etapu castingu zwróciła uwagę jurorów. Jej wyjątkowy występ tak spodobał się Jankowi Klimentowi, że juror postanowił wcisnąć złoty przycisk i tym samym Martynka od razu przeszła do półfinału. Jak 8-latka wspomina udział w show?

- Byłam bardzo szczęśliwa, jak Janek podarował mi złoty przycisk. Zaczęłam tańczyć, bo mój brat tańczył. Od niego się uczyłam, tylko nie chciałam tańczyć to, co on, tylko jazz, modern i balet - powiedziała Martynka.

Talenty z Andrychowa

W gminie Andrychów mieszka też Aleksandra Gądek, którą widzowie "MasterChef Junior" doskonale pamiętają z 5. edycji kulinarnego show. Ola pożegnała się z programem w półfinale. Dziś 12-latka spełnia się nie tylko w wymyślaniu nowych potraw, ale i w jeszcze jednej, wyjątkowej pasji.

- Teraz na pierwszym miejscu jest taniec, ale gotuję dalej i lubię to. Uczyłam się od rodziców, ale moja babcia jest mistrzynią pierogów i też ona uczyła mnie takich podstaw - przyznała Ola.

Mówiąc o talentach z Andrychowa, nie można nie wspomnieć o Adamie Mikołajku. 17-latek zrobił furorę w 14. edycji "Mam Talent!". Dzięki akrobacjom na hulajnodze doszedł aż do półfinału.

- Cały czas jeżdżę, jak tylko jest pogoda. Progres idzie do góry, pędzę sobie powoli - wyznał Adam.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości