83-letni Al Pacino będzie płacił gigantyczne alimenty na syna. Matką dziecka jest 29-latka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co decyduje o wysokości alimentów?
Co decyduje o wysokości alimentów?
Krajowy Rejestr Zadłużonych rusza 1 grudnia
Krajowy Rejestr Zadłużonych rusza 1 grudnia
Walka o alimenty – na jakie trudności warto być przygotowanym?
Walka o alimenty – na jakie trudności warto być przygotowanym?
Al Pacino został niedawno ojcem. 83-letni aktor doczekał się czwartej pociechy, a mamą chłopca jest 29-letnia producentka filmowa. Niestety po trzech miesiącach związek rodziców małego Romana przeszedł do historii. Sąd zdecydował już, jaka kwota alimentów będzie przysługiwać chłopcu.

Al Pacino zapłaci wysokie alimenty

Na początku czerwca legendarny aktor Al Pacino został ojcem po raz czwarty. Na świat przyszedł mały Roman, którego mamą jest 29-letnia Noor Alfallah. 83-latek zaczął spotykać się z producentką telewizyjną w pandemii. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu, a związek rozpadł się zaledwie trzy miesiące po narodzinach ich wspólnej pociechy.

Jak podaje portal "Page Six", sąd w Los Angeles zdecydował, że Al Pacino będzie płacić alimenty na dziecko w wysokości 30 tysięcy dolarów miesięcznie. Aktor ma przelewać pieniądze na konto byłej partnerki. Kobieta złożyła też wniosek o pełną opiekę nad synem.

Sąd bezwzględny dla ikony kina

To jednak nie wszystkie koszty, jakie czekają Ala Pacino. 83-latek będzie musiał zapłacić 110 tysięcy dolarów z góry, nim zacznie dokonywać comiesięcznych przelewów. Ma też przekazywać 13 tysięcy dolarów za usługi nocnej pielęgnacji, pokryć rachunki medyczne i każdego roku płacić 15 tysięcy na fundusz edukacyjny dla Romana. Opieka nad synem będzie wspólna, ale chłopiec zamieszka z mamą.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: GC Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości