Zakochanych dzieli ponad 60 lat różnicy wieku. Pobrali się, a teraz planują dzieci

Autor:
Oskar
Netkowski
Miracle i Charles dzieli ponad 60 lat

Miracle i Charles z USA udowadniają, że wiek to tylko liczba. Zakochani na poważnie traktują swoje uczucie. 24-latka i 85-latek niedawno powiedzieli sobie "tak". Nie kryją także, że marzą o dzieciach.

Parę dzieli 60 lat

24-letnia Miracle i 85-letni Charles są parą od 4 lat. Ich historia przypomina scenariusz komedii romantycznej. Kobieta była pracownicą pralni, a Charles był stałym klientem tej firmy. Jak mówią o swoim uczuciu, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochani pobrali się w 2022 roku.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
wideo 2/16

Historia tych dwoje zaczęła się dość niewinnie. Charles pop prostu poprosił o numer kobietę i szybko nawiązali znajomość. Co ciekawe, mężczyzna dopiero po czasie wyznał, że urodził się w 1937 roku. Okazało się, że dla jego wybranki nie stanowiło to żadnego problemu.

24-latka i 85-latek planują rodzinę

Miracle i jej ukochany wzbudzili ogromną sensację i zainteresowaine mediów. 24-latka otwarcie przyznaje, że od początku nie miała problemu z zaakceptowaniem wieku Charlesa. - Nie obchodzi mnie, czy ma 100, czy 55 lat [...]. Myślałam, że ma może 60 lub 70 lat, ponieważ wygląda tak dobrze. Zawsze jest na nogach i jest aktywny - mówiła 24-latka na TikToku.

Rodzina kobiety stanowczo sprzeciwiała się małżeństwu. Jej ojciec do samego końca rozważał, aby nie zjawić się na ślubie. Teraz, kiedy minęło kilka miesięcy od ceremonii, Miracle i Charles publikują relacje ze swojej codzienności na TikToku. Choć spotykają się z falą hejtu i docinkami internautów, nie przejmują się tym i mówią o swoim szczęściu. - Otrzymuje negatywne reakcje od ludzi, którzy mnie nie znają [...]. Ludzie komentujący online nie mają znaczenia. Robimy swoje - opowiadała w sieci Miracle.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Ivan Kryvoshei/Getty Images

Pozostałe wiadomości