Dom

Porządek, jak bałagan, robi się sam

Dom

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
Samsung Jet Stick
mat. prasowe Samsung Jet Stick

Domowe porządki dla większości z nas są raczej koniecznością, niż czynnością sprawiającą radość. Owszem, lubimy, kiedy wokół jest czysto, jednak doprowadzenie pomieszczenia do tego stanu bywa pracochłonne i trudne. Sprzęty, które mają za zadanie pomóc nam w tej pracy są często ciężkie, nieporęczne i trudno się je czyści. Tak było przynajmniej do tej pory, bo przyszedł czas na zmiany. Od teraz odkurzanie to niemalże dziecinna igraszka

Samsung Jet Stick – odkurzacz na miarę XXI wieku

Ile razy w trakcie porządków odkurzacz uszkodził ścianę albo meble? Nic dziwnego, że trudno znaleźć amatorów odkurzania, szczególnie jeśli miało się odbywać z wykorzystaniem sprzętów starszego typu: topornych, nieporęcznych i głośnych. Na szczęście konstruktorzy marki Samsung znaleźli rozwiązanie tych problemów. Innowacyjny, lekki i zajmujący niewiele miejsca odkurzacz Samsung Jet 90 jest nie tylko lekki i niezwykle poręczny, ale także – bezprzewodowy. Propozycja marki Samsung to odkurzacz wyposażony w niezwykle pojemną baterię, dzięki której możne on pracować do 60 minut bez przerwy, a silnik o wysokiej mocy do 550 W pozwala na skuteczne i dokładnie oczyszczenie przestrzeni. Co więcej, dołączona do zestawu mobilna stacja dokująca nie tylko nie wymaga mocowania do ściany, ale także umożliwia ładowanie dwóch baterii jednocześnie, jeśli więc zdecydujesz się dokupić drugi akumulator – Samsung Jet Stick będzie mógł pracować do 120 minut[i] z krótką przerwą na wymianę baterii. Stacja dokująca ma także wbudowane uchwyty, które ułatwiają przechowywanie dołączonych do odkurzacza akcesoriów.

Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów odkurzacz Samsung Jet 90 został wyposażony w wielowarstwowy system filtracji[ii], który, tak jak i pojemnik na kurz nadaje się do mycia, co więcej, można go opróżnić poprzez odłączenie od korpusu, bez konieczności odłączania od niego rury.

Higienicznie czysto

Kolejną innowacją, którą Samsung zdecydował się wprowadzić jest rozwiązanie, które z pewnością docenią wszyscy, którzy mają wysokie potrzeby higieniczne idealnie, w tym – dla alergików i dla tych, którzy nie przepadają za czyszczeniem pojemnika na kurz. Stacja czyszcząca umożliwia opróżnienie zbiornika bez konieczności jego otwierania. Wystarczy włożyć go do urządzenia, które automatycznie się uruchomi i wówczas pojemnik zostanie opróżniony. Wszystko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ograniczyć rozprzestrzenianie się kurzu, pyłu, czy mikroorganizmów.

Odkurzacz Samsung Jet jest więc nie tylko niezwykle skuteczny w oczyszczaniu przestrzeni i w utrzymaniu wysokiego poziomu higieny, ale także wyjątkowo poręczny i prosty w obsłudze. Został wyposażony w teleskopową rurę z 4-poziomową regulacją wysokości oraz w zintegrowany wyświetlacz, który umożliwia kontrolę, czy odkurzacz działa optymalnie. Jeden rzut oka wystarczy, żeby sprawdzić stan urządzenia – w przypadku problemów, natychmiast wyświetli się stosowny komunikat.

odkurzacz Samsung Jet
Samsung Jet
mat. prasowe

Samsung Jet™ pozwoli na wygodne sprzątanie domu, a znajdujące się w zestawie akcesoria – ich rodzaj i liczba uzależnione są od modelu - pomogą dotrzeć nawet do miejsc trudno dostępnych. Teraz, kupując odkurzacz Samsung Jet 90, otrzymasz jedno z dodatkowych akcesoriów w prezencie. Przy zakupie modelu Samsung Jet™ 75 oraz Jet™ 90 możesz otrzymać jeden z wybranych prezentów: stację czyszczącą, baterię lub Jet Tool Kit. Natomiast przy zakupie modelu Samsung Jet™ 70 lub Jet™ 60 – zestaw akcesoriów Jet Tool Kit. Aby skorzystać z promocji Samsung należy zarejestrować produkt oraz pozostawić opinię o nim na jednej ze stron określonych w regulaminie. Promocja obowiązuje od 3 stycznia do 28 lutego 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród. 

[i] *Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów. **Dodatkowa bateria jest w zestawie tylko przy modelu VS20R9076T7. Utrzymuje 70% wydajności po 5 latach użytkowania przy 100 cyklach rocznie. 1 cykl oznacza całkowite zużycie baterii po pełnym naładowaniu. Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania. Na podstawie wewnętrznych testów.

Regulamin promocji znajduje się na stronie www.jet.samsung.pl

Artykuł sponsorowany, powstał we współpracy z Samsung.

[i] *Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów. **Dodatkowa bateria jest w zestawie tylko przy modelu VS20R9076T7. Utrzymuje 70% wydajności po 5 latach użytkowania przy 100 cyklach rocznie. 1 cykl oznacza całkowite zużycie baterii po pełnym naładowaniu. Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania. Na podstawie wewnętrznych testów. [ii] * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.).

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości