Dom

Sielski klimat w aranżacji wnętrz. "Zawsze lubiliśmy naturę, drewno, rośliny"

Dom

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
Odpicowane mieszkanie – historia wielkich zmian
Odpicowane mieszkanie – historia wielkich zmian Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

W ramach cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła lokal urządzony w stylu wiejskiego domu. Właściciele nieruchomości po raz kolejny zaprosili do siebie reporterkę Dzień Dobry TVN, a wszystko po to, by zaskoczyć ją zmianami w aranżacji wnętrz. Przestrzenny salon w kolorach ziemi i doskonale zagospodarowana łazienka to zaledwie część pomieszczeń, które po remoncie nabrały nieprzeciętnego charakteru.

Mieszkanie w stylu wiejskiego domu

Monika Panek uwielbia zmiany, dlatego wspólnie z mężem podjęła decyzję o kolejnym remoncie mieszkania. Lokal o powierzchni 62 m2 zmienił się nie do poznania. Małżonkowie mogą pochwalić się nieszablonowym wystrojem wnętrz, nawiązującym do estetyki wiejskiej posiadłości. 

Odpicowane mieszkanie

Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi
Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

- Zawsze marzyliśmy o domu w takim wiejskim stylu. Postanowiłam nie czekać na ten nasz wymarzony dom, tylko po prostu zrobić sobie ten klimat w bloku - stwierdziła właścicielka nieruchomości, jednocześnie zwracając uwagę na kolorystykę poszczególnych pomieszczeń. - Zawsze lubiliśmy naturę, drewno, rośliny, zieleń. Odpoczywamy w tym momencie - oceniła Monika Panek.

Mieszkanie w kolorach ziemi

Wyburzenie kilku ścian i zmiana kolorystyki wnętrz to zaledwie część zmian, na które zdecydowali się małżonkowie. Nie da się ukryć, że wszystkie pomieszczenia przyciągają wzrok niepowtarzalnym wystrojem. Na uwagę zasługuje zwłaszcza pokój kąpielowy, który został dopracowany z dbałością o każdy szczegół.

- Postanowiliśmy zakryć stare płytki. Znalazłam rozwiązanie w postaci farby hydrofobowej, która ogranicza wchłanianie wilgoci - wyjaśniła Monika Panek, prezentując oryginalne wnętrze.

W łazience, przestrzennym salonie i kuchni dominują barwy ziemi, przede wszystkim beż i brąz. Ściany, podłogi, meble i dodatki tworzą spójną, a zarazem niezwykle elegancką całość. Właściciele nieruchomości otwarcie przyznają, że mieszkanie spełnia wszystkie ich oczekiwania.

- Myślę, że teraz jest tak, jak chcieliśmy od samego początku - podsumowała rozmówczyni Katarzyny Jaroszyńskiej.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości