Aranżacje wnętrz

Modna i funkcjonalna kuchnia. Co króluje w tym sezonie?

Aranżacje wnętrz

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Modna i funkcjonalna kuchnia
Modna i funkcjonalna kuchniaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Modna kuchnia to przede wszystkim drewno i ceramika. W tym sezonie stawiamy na praktyczne rozwiązania, o których w Dzień Dobry TVN opowiedziała Ewa Mierzejewska, ekspertka w dziedzinie aranżacji wnętrz. Czym nas zaskoczyła?

Ewa Mierzejewska zaprezentowała całą gamę modnych dodatków i gadżetów, które sprawiają, że kuchnia jest nie tylko funkcjonalna, lecz i stylowa.

- Pierwszy wynalazek to jest zestaw, gdzie mamy zlewozmywak. Do niego mamy deskę, którą można tak położyć, żeby była przedłużeniem blatu. W środku mamy ociekacz. Wszystko poukładane piętrowo. Tu mamy matę, a tu na odstawienie naczyń. To są części mobilne - tłumaczyła ekspertka w Dzień Dobry TVN.

Kolejny zestaw składa się z szyny, ociekaczy, pojemników i deski do krojenia. - Jest jeszcze bardziej fikuśny. Możemy pokroić marchewkę, odsączyć, włożyć do pojemnika i do lodówki. I to wszystko się dzieje z poziomu zlewozmywaka. Zobaczcie, ile jeszcze mamy dodatkowej przestrzeni oprócz tzw. blatu roboczego - podkreśliła nasza gościni.

Innowacyjne baterie kuchenne

Obok zlewozmywaków ekspertka zaprezentowała szereg kuchennych baterii. Wśród nich odnajdziemy te z możliwością przygotowywania:

  • wody gazowanej,
  • wrzątku,
  • wody filtrowanej.

Naczynia ceramiczne znów w modzie

Do studia Dzień Dobry TVN Ewa Mierzejewska zabrała też naczynie do pieczenia, misę działającą jak minipiwniczka i garnek ceramiczny o pojemności 4 l.

- Jest wielki powrót do ceramicznych garnków. Gotujemy w nich wolniej, ale te wszystkie aromaty i smaki fajnie tam zostają - zaznaczyła ekspertka w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Jakie podłogi i fronty są teraz modne? Na jakie blaty warto postawić? Odpowiedzi na te pytania poznasz w materiale wideo. Zobaczysz też wszystkie prezentowane gadżety.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości