Aranżacje wnętrz

"Odpicowane mieszkanie". Wnętrza domu niczym u Carringtonów: "Czujemy się tu swojsko"

Aranżacje wnętrz

Osiedle domów jednorodzinnych pod Białymstokiem. W jednym z nich mieszkają Kasia i Michał Łapińscy. Nasi widzowie ocenili ich wnętrza jako piękne i eleganckie. Dom ma 230 metrów kwadratowych, na dole znajduje się salon z jadalnią. Bohaterów cyklu "Odpicowane mieszkania" odwiedziła Katarzyna Jaroszyńska, która z kamerą zajrzała także do dwóch łazienek i sypialni na piętrze.

Wnętrza wykończone tapetami

Katarzyna i Michał są miłośnikami tapet - znajdziemy je niemalże w całym domu. Dla przykładu, w salonie i kuchni mają aż 4 różne wzory.

- Uwielbiam tapety. Mój mąż również się do nich przekonał. Wprowadzają dużą możliwość kreowania wnętrza. Tak jest po prostu ciekawiej. Kiedy zobaczyłam w katalogu tapetę z czaplami, to się zakochałam - mówiła Katarzyna Łapińska, właścicielka domu.

- Jak coś się znudzi po kilku latach, łatwiej ją zerwać i położyć nową. Mamy m.in. drewniane tapety - dodał jej mąż, Michał Łapiński.

Co ciekawe, małżeństwo zdecydowało się nawet na tapety w łazience. Okazuje się, że wcale nie trzeba obawiać się wilgoci.

- Teraz mamy taki wybór tapet i impregnatów do nich, że nie ma problemu z położeniem tapety nawet w łazience. Z perspektywy czasu zmieniłabym tylko tyle, że powiesiłabym je do góry nogami - powiedziała właścicielka domu.

Odpicowane mieszkanie: styl mieszany

W domu Kasi i Michała znajdziemy mnóstwo różnych stylów. Są tam meble glamour, np. fotel czy krzesła w jadalni. Z drugiej strony - duży masywny stół i loftowe hokery w jadalni.

- Daje to większą możliwość. Jak coś się znudzi, mogę to podmienić i dalej będzie do siebie pasować - podkreślała Katarzyna Łapińska.

Dom na miarę serialu "Dynastia"

Widzowie po zaprezentowaniu przez małżeństwo zdjęć na naszej facebookowej grupie #OdpicowaneMieszkanie zgodnie komentowali, że wnętrza wyglądają jak z domu Carringtonów w serialu "Dynastia".

- Takie komentarze były dla mnie bardzo miłe. Ciepło na serduchu mi się robiło, bo dużo energii i czasu poświęciłam, żeby mój dom wyglądał jak mój wymarzony dom. Podniosłość wprowadzały kanapa w salonie i krzesła w jadalni. Czujemy się tu swojsko - podsumowała Katarzyna Łapińska.

Jeżeli i Ty chcesz zostać bohaterem cyklu "Odpicowane mieszkanie" dołącz do grupy na Facebooku i podziel się swoimi wnętrzami. Może to Ciebie Katarzyna Jaroszyńska odwiedzi następnym razem!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Pozostałe wiadomości