glamour

    glamour

    Na antenie TVN wyemitowano właśnie jubileuszową, 10. edycję programu "Top Model". Mimo upływu lat, show nadal cieszy się ogromną popularnością i przyciąga widzów, a także ciekawych oraz zróżnicowanych uczestników. Stawiane przed nimi zadania niejednokrotnie przyprawiają o wielkie emocje. Czujnym okiem wysiłki osób marzących o karierze w świecie modelingu oceniają Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a także Michał Piróg w roli dobrego ducha. To wszystko jest możliwe dzięki znanemu multibrandowi, który jest partnerem programu.

    Osiedle domów jednorodzinnych pod Białymstokiem. W jednym z nich mieszkają Kasia i Michał Łapińscy. Nasi widzowie ocenili ich wnętrza jako piękne i eleganckie. Dom ma 230 metrów kwadratowych, na dole znajduje się salon z jadalnią. Bohaterów cyklu "Odpicowane mieszkania" odwiedziła Katarzyna Jaroszyńska, która z kamerą zajrzała także do dwóch łazienek i sypialni na piętrze.

    Jak wyróżnić się z tłumu ubiorem? W tym sezonie glamour wychodzi na ulicę. Jak połączyć przepych, blichtr i połysk z modą użytkową? Opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN stylistka Jola Czaja.