Ta dziewczynka od urodzenia nie je białego cukru. Dziś ma 8 lat. "Jest taka słodka"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
edziecko.pl, Instagram
Łyżeczka z cukrem

Shan Cooper to dietetyczka, trenerka fitness i promotorka zdrowego trybu życia, która prężnie działa na Instagramie, by zachęcić internautów do podjęcia walki o lepszą figurę i samopoczucie. Kobieta ma 8-letnią córkę Grace, która od urodzenia nie spożywała białego cukru. Jak wygląda i rozwija się dziewczynka?

Grace Cooper - dziewczynka, która nigdy nie jadła cukru

Shan Cooper, jako ekspertka ds. zdrowego żywienia, zadbała o to, by pełna wartościowych składników odżywczych dieta zagościła również w jej domu. Influencerka wyeliminowała ze swojego menu wszelkie szkodliwe substancje, w tym cukry. Tę samą metodę zastosowała również w żywieniu własnej córki.

Zdrowa dieta

Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodziDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Mała Grace przyszła na świat osiem lat temu. Od narodzin nie miała w ustach żadnych niezdrowych przekąsek - czekolad, batoników, cukierków, lodów - które zawierają w sobie biały cukier. Jedynym źródłem naturalnego cukru w diecie kilkulatki są warzywa i owoce.

Brak cukru w diecie dziecka

Zdjęcia 8-letniej Grace Cooper bardzo często pojawiają się na instagramowym profilu jej mamy. Shan Cooper zgromadziła w mediach społecznościowych ponad 72 tysiące obserwatorów, którzy z chęcią śledzą poczynania influencerki w dziedzinie sportu fitness i przyglądają się, w jaki sposób kobieta promuje pełnowartościową dietę.

Córka jest jej żywą reklamą. Zdrowa, urocza i prawidłowo rozwijająca się dziewczynka, która pomaga swojej rodzicielce w przygotowywaniu posiłków, skradła serca niemal wszystkich internautów. Z relacji Shan wynika, że 8-letnia Grace nie miewa problemów ze zdrowiem, rzadko choruje i może cieszyć się pełnią sił. - Jest taka słodka - reagują użytkownicy Instagrama na widok małej dziewczynki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: edziecko.pl, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Peter Dazeley/Getty Images, Instagram

Pozostałe wiadomości