wychowanie dzieci

    wychowanie dzieci

    Współczesne dzieci coraz rzadziej wykonują obowiązki domowe. Nie sprzątają, nie robią zakupów, prania i nie potrafią prasować. Jak to zmienić? Czy dziecko, które miało rodziców nadopiekuńczych jest w stanie nauczyć się samodzielności? Jak zachęcić dziecko do prac domowych oraz jakich rodziców miała Dorota Wellman? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Edytę Poncyljusz, Martę Żysko-Pałubę, Rafała Olbrychskiego oraz Jacka Borkowskiego. Opowiedzieli nam, jak wspominają swoje dzieciństwo oraz, czy uczą swoich dzieci samodzielności.

    W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Natalicz , nauczycielkę muzyki, która opowiedziała nam o tym, jakimi uczniami są małe dzieci i ile lat miał jej najmłodszy uczeń. Czy jest w stanie od razu zauważyć talent u dziecka?

    Był wulgarny, wagarował, palił papierosy. jego mama nie była w stanie sobie z nim poradzić, zdesperowana, zdecydowała sie na udział w programi "Surowi Rodzice" czy eksperyment się powiódł? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dawida, jego mamę Iwonę Turowską i psychologa Martę Żysko-Pałubę.