Tomek Choiński

  Tomek Choiński

  W kolejnym odcinku cyklu "Aktywny poniedziałek" Tomek Choiński postanowił sprawdzić kondycję policjantów. Przygotował dla nich trening wytrzymałościowy i siłowy. Jak myślicie, dali radę? ;)

  W tym sezonie widzowie Dzień Dobry TVN zobaczą wiele nowości. Oto, co dla Was przygotowali: Agnieszka Cegielska, Kasia Bosacka i Paweł Płuska. Nie zabraknie też kontynuacji lubianych cykli. Jakich? Kogo w tym sezonie rozrusza trener Tomek Choiński?

  Mamy dla Was niespodziankę. Trener Tomek, który zarażał nas swoją pozytywną energią oraz "katował" przysiadami i pompkami, na zakończenie sezonu postanowił dać popis swoich tanecznych umiejętności. My jesteśmy pod wrażeniem, a Wy? :)

  O dzisiejszej pogodzie Dorota Gardias opowiadała z dachu Dzień Dobry TVN. W między czasie nasza prezenterka ćwiczyła z Tomkiem Choińskim. To już ostatni moment, by przygotować formę na wakacje. Dzięki ćwiczeniom Tomka każda z Was będzie mogła dumnie prezentować się na plaży w bikini.

  Jak to mówią, wszystko co dobre, szybko się kończy. To już ostatni "Aktywny poniedziałek" w tym sezonie z trenerem Tomkiem Choińskim. Z tej okazji Tomek dał nam porządny wycisk! :) Pojawiły się ćwiczenia wzmacniające, jak i budujące kondycję. Spróbujecie w domu?

  Tym razem Tomek Choiński odwiedził panie pracujące w salonie urody. Wykonując zawód fryzjerki czy masażystki obciąża się kręgosłup. Czy nasze bohaterki podejmują po pracy aktywności fizyczne? Jaki zestaw ćwiczeń przygotował dla pań nasz trener Tomek?

  W kolejnym odcinku cyklu "Aktywny poniedziałek" Tomek Choiński odwiedził krawcowe. Panie mają na co dzień pracę siedzącą. Czy Tomkowi udało się zachęcić krawcowe do ćwiczeń? Jak trener poradził sobie z maszyną do szycia? ;)

  Kucharze, kelnerzy spędzają w pracy niekiedy po kilkanaście godzin. Czy przy tak intensywnym trybie życia mają jeszcze czas na aktywność fizyczną? Do ćwiczeń próbował ich zachęcić trener Tomasz Choiński. Zobaczcie z jakim skutkiem...

  Dla wszystkich Pań, z okazji dzisiejszego święta, mamy wyjątkową niespodziankę. Na scenie Dzień Dobry TVN jedyny i niepowtarzalny występ taneczny. Na parkiecie nóżką i bioderkiem zakręcili: Rafał Maślak, Tomasz Choiński i Maciej "Gleba" Florek. Jak wypadli?

  Kolejny aktywny poniedziałek trener Tomek Choiński spędził na wydziale pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Jak z treningiem poradziły sobie studentki? Zobaczcie, skąd w nich tyle energii!

  Trener Tomasz Choiński araża pozytywną energią. W dzisiejszym odcinku trener spełnił swoje dziecięce marzenie i spędził aktywny poranek w jednostce straży pożarnej. Czy strażacy podołali treningowi Tomka? :)

  Do tej pory dbaliśmy o kondycję fizyczną widzów, którzy są w domu. Od dzisiaj w każdy poniedziałek Tomek Choiński będzie motywował osoby pracujące. Zaczął od redakcji Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak nam poszło :)

  Trener Tomasz Choiński przygotował trening ogólnorozwojowy, angażujący wszystkie partie mięśni. Ćwiczenia nie tylko poprawią Waszą kondycję, ale również dostarczą Wam dużo pozytywnej energii. Raz, dwa, trzy... zaczynamy aktywnie tydzień z Tomkiem Choińskim przy muzyce Michaela Jackosna!

  Kondycję wypracowuje się przez systematyczność. Tomek Choiński przygotował dziś trening angażujący mięśnie brzucha. Dlaczego ćwiczenia wzmacniające trzeba uzupełnić o interwały? Przyączycie się do ćwiczeń?

  Przygotuj swoje ciało do wiosny i już teraz zacznij ćwiczyć z Tomkiem Choińskim. Nasz trener przygotował trening dla początkujących. każdy poradzi sobie z przysiadami i pompkami. Do dzieła!

  Po Świętach niektórzy boją się stanąć na wadze. Dlatego dla tych, którym w czasie Świąt na brzuchu przybyło kilka oponek, trener personalny Tomek Choiński przygotował odpowiedni zestaw ćwiczeń. Dzięki niemu nadmiar tłuszczyku zostanie spalony. Pokazał też zestaw sylwestrowy ;) Gotowi do działania?

  Tym razem trener personalny Tomasz Choiński przeprowadził naprawdę mocny trening z elementami kickboxingu i boksu. Moc poczuł też prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop i... dołączył do ćwiczących ;)

  W Dzień Dobry TVN trener personalny Tomek Choiński pokazał ćwiczenia, które pomogą nam nabrać energii na cały tydzień. Dzięki nim wzmocnimy pośladki i uda. Wystarczy mata i trochę chęci. Zobaczcie, kto przyłączył się do treningu i kto "skakał w duszy" ;)

  W dzisiejszym programie Tomek Choiński przygotował trening wzmacniający. Podobny zestaw ćwiczeń trener prezentował w zeszłym tygodniu, jednak tym razem znacząco podkręcił intensywność. Do dzieła! :)

  W tym tygodniu trener Tomasz Choiński poleca zestwy ćwiczeń przygotowujące nas do sezonu narciarskiego. Trening ma na celu wzmocnienie dolnnych partii mięśni, ale nie tylko. Na ile miesięcy przed wyjazdem na narty powinniśmy zadbać o formę?

  Tym razem Tomek Choiński postawił na trening kompleksowy. Trener przygotował ćwiczenia na piłkach, które mają nie tylko urozmaicić zajęcia, ale także pomóc w modelowaniu sylwetki. Na sali treningowej endorfiny szalały, a jak jest u Was przed telewizorami? :)

  Zapraszamy na poniedziałek z Dzień Dobry TVN! Tylko u nas wszystko o intercyzie - o tym nasz ekspert i zaznajomiona z tematem Hanna Bakuła, a potem Tomek Choiński i porcja ćwiczeń na rozpoczęcie dnia. Oprócz tego domowy sposób na zrobienie maseczki na twarz. Bądźcie z nami jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Kolejny trening Tomka Choińskiego ma wzmocnić mięśnie brzucha i dolnego odcinka grzbietu. Ćwiczenia, jakie pokazał w Dzień Dobry TVN trener personalny nie są aż tak bardzo intensywne, dlatego może je wykonać każdy - nawet Marcin Prokop ;)

  Po zeszłotygodniowych interwałach przyszła pora na kolejny trening, który pomoże nam wymodelować sylwetkę. Tym razem ekspert Dzień Dobry TVN trener personalny Tomek Choiński skupił się na górnych partiach mięśni. Było ciężko, ale będzie efektownie. Jakie ćwiczenia wybrał Marcin Prokop? :)

  Początek tygodnia warto rozpocząć intensywnie ;) Przypomniał o tym Tomek Choiński, który co poniedziałek prezentuje nowy zestaw ćwiczeń. Tym razem proponuje nam trening interwałowy. Na czym on konkretnie polega? I jakie daje efekty?

  Gość Dzień Dobry TVN trener personalny Tomek Choiński przygotował specjalny zestaw ćwiczeń, dzięki któremu nasze uda i pośladki będą jeszcze jędrniejsze. Dlaczego tak ważna jest intensywność treningu i jego regularność?

  Z Tomkiem Choińskim będziemy spotykać się w każdy poniedziałek. Dziś trener przygotował dla Was trening ogólnorozwojowy, angażujący wszystkie partie mięśniowe. Czy udało mu się zachęcić do ćwiczeń naszych prowadzących? ;)