Tomasz Choiński

  Tomasz Choiński

  Podobno to kobiety częściej miewają chwile słabości. Katarzyna Pawlikowska, ekspert ds. zachowań społecznych, zwróciła uwagę, że Polki są sfrustrowane tym, jak wyglądają. Dodała również, że aż 64% Polek przyznaje się do bycia na ciągłej diecie. Niestety będąc już na tej diecie, kobiety same siebie oszukują i podjadają. Na czym polega efekt puszczonej tamy? Beata Sadowska jest zwolenniczką unikania radykalizmu i małe grzeszki są według niej ludzkie. Funkcjonuje również takie przekonanie, że po treningu można zjeść wszystko, bo to nie tuczy. Tomasz Choiński w studiu Dzień Dobry TVN obalił ten mit tłumacząc, czym jest dwugodzinne okno potreningowe i jak prawidłowo odbudować zasoby energetyczne po treningu.

  Podczas ślubu Pippy Middleton wiele osób zwróciło uwagę na jej pięknie wyrzeźbione ramiona. Jak zatem "zrobić sobie Pippę na ramionach"? :) Odpowiednie ćwiczenia pokazali w Dzień Dobry TVN trener personalny Tomasz Choiński i Małgorzata Włodarczyk.

  Wiele osób słyszało o piramidzie żywieniowej. Okazuje się, że jest także piramida aktywności fizycznej. O tym, co z niej wynika i jaką rolę w piramidzie aktywności fizycznej odgrywa prawidłowa dieta powiedzieli goście Dzień Dobry TVN: dietetyczka Justyna Mizera i trener personalny Tomasz Choiński. Jakie ćwiczenia warto wykonywać codziennie, a jakie można rzadziej? Czego należy unikać?

  Trener Tomasz Choiński zawsze daje porządny wycisk podczas treningu. Jednak tym razem role się odwróciły. W Dzień Dobry TVN sprawdziliśmy, jak trener radzi sobie na wojskowym rozruchu.

  Dziś w studiu Dzień Dobry TVN pojawił się "gimnastyczny harem" Tomasza Choińskiego, żeby aktywnie rozpocząć tydzień. Czy trener dał im wycisk? Sami zobaczcie!

  "Nie przepuszczamy dziekana, nie przepuszczamy rektora, ale panią z dziekanatu, jak najbardziej!". Tym razem Tomasz Choiński postanowił zadbać o kondycję studentów. Zobaczcie jak sobie poradzili. Ćwiczycie z Tomkiem w poniedziałki? :)

  Trener Tomek Choiński ma dla Was niespodziankę. Spośród zdjęć, które do nas prześlecie, Tomek wybierze kilka, których autorzy wystąpią z nim podczas wspólnego treningu na żywo w programie Dzień Dobry TVN. Nie zwlekajcie przesyłajcie do nas zdjęcia ze swoich treningów na poniższy adres! Czekamy! Pokażcie nam, jak trenujecie! :-)

  Do aktywności i ćwiczeń zachęca trener Tomasz Choiński. Tym razem proponuje ćwiczenia, które złagodzą dolegliwości ciążowe. Przyszłe mamy, pamiętajcie jednak, by nie przesadzać z intensywnością ćwiczeń.

  Obiecaliśmy, że po zdobyciu 500 polubień pod zdjęciem na naszym facebookowym profilu, postaramy się namówić Tomka na nieco bardziej odważne zdjęcie ... Dotrzymaliśmy słowa!

  Trener Tomek Choiński odwiedził żołnierzy z 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, by sprawdzić, jak dbają o swoją kondycję fizyczną. Czy ćwiczą codziennie? Jak wyglądają ich treningi? Zobaczcie, jaki trening zaproponował im Tomek i, co działo się w bazie! Zapraszamy na pierwszy w tym sezonie odcinek cyklu "Aktywny poniedziałek". :-)

  Zaczynamy nowy sezon z trenerem Tomkiem Choińskim! Nie odpuszczajcie i ćwiczcie codziennie. A z Tomkiem, który czeka na Wasze zdjęcia z treningów, będziemy się spotykać w Dzień Dobry TVN co dwa tygodnie.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: dlaczego wydaje nam się, że w porównaniu do innych pracujemy najciężej na świecie? O tym psycholog Robert Rutkowski. Następnie: oblicze zdrady według Kasi Kwiatkowskiej i Jarka Jakimowicza - którzy mężczyźni są do niej najbardziej skłonni? A na koniec: trenuj jak bestia, wyglądaj jak piękność! Podczas jakich ćwiczeń to motto przyświecało Tomkowi Choińskiemu? Startujemy o 8.00!

  Trener Tomasz Choiński odwiedził koło gospodyń wiejskich z Lesznowoli nieopodal Grójca. Panie zrobiły na nim wrażenie swoimi wokalnymi i artystycznymi umiejętnościami. A przygotowywana przez nie szarlotka często zdobywa wyróżnienia w regionalnych konkursach. Tomek zaproponował gospodyniom wspólne ćwiczenia na brzuch i pośladki. Zobaczcie, jak gospodynie dbają o kondycję! :-)

  Zbyt drogi karnet do siłowni, brzydka pogoda, dużo pracy, zmęczenie, ból jakiejś części ciała to niektóre wymówki osób, którym nie chce się ćwiczyć. O komentarz do poszczególnych usprawiedliwień poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN trenera personalnego Tomasza Choińskiego. Zobaczcie, w jaki sposób Marcin Meller najchętniej spala kalorie ;)

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: piękne stroje, wielkie pieniądze i sukces? O prawdziwym świecie wielkiej mody: Zuzanna Buchwald. W programie także: Maciej Musiałowski muzycznie, a Magda Kumorek w roli mamy - dowiemy się, jak uchronić dziecko przed wielogodzinnym przesiadywaniem przed komputerem. A na koniec: Tomasz Choiński i szwaczki - kto kogo nieźle wyćwiczył? Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarek Kuźniar.

  Kucharze, kelnerzy spędzają w pracy niekiedy po kilkanaście godzin. Czy przy tak intensywnym trybie życia mają jeszcze czas na aktywność fizyczną? Do ćwiczeń próbował ich zachęcić trener Tomasz Choiński. Zobaczcie z jakim skutkiem...

  Pierwszy dzień wiosny spędzamy z trenerem Choińskim na Polu Mokotowskim. Podczas treningu Tomek nikogo nie oszczędzał. Pot lał się strumieniami... Do ćwiczeń podłączył się również Maciej Dolega, który z lekką zadyszką opowiedział o dzisiejszej pogodzie. Czy czeka nas ocieplenie?

  Trener personalny Tomasz Choiński wybrał się do teatru, by sprawdzić, jak to jest z aktywnością fizyczną i kondycją przyszłych aktorek. Dziewczyny mogły liczyć na wparcie Tomka Karolaka, niestety tylko mentalne ;)

  Do tej pory dbaliśmy o kondycję fizyczną widzów, którzy są w domu. Od dzisiaj w każdy poniedziałek Tomek Choiński będzie motywował osoby pracujące. Zaczął od redakcji Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak nam poszło :)

  Trener Tomasz Choiński przygotował trening ogólnorozwojowy, angażujący wszystkie partie mięśni. Ćwiczenia nie tylko poprawią Waszą kondycję, ale również dostarczą Wam dużo pozytywnej energii. Raz, dwa, trzy... zaczynamy aktywnie tydzień z Tomkiem Choińskim przy muzyce Michaela Jackosna!

  Zdjęcia ślubne to najlepsza pamiątka z najważniejszego dla wielu par dnia w życiu. Kiedyś narzeczeni zamawiali sesje zdjęciowe w studio, dzisiaj fotografie zrobione na kiepsko wyglądającym tle odchodzą do lamusa. Modne zrobiły się natomiast kreatywne zdjęcia wykonane podczas sesji plenerowej. A jak wyglądały sesje ślubne gości Dzień Dobry TVN: Agaty i Piotra Rubików oraz Patrycji i Roberta Stockingerów? Dlaczego Barbara i Tomasz Choińscy nie zdecydowali się na sesję ślubną? Jak pary spędzą Walentynki? Dowiedzieliśmy się również, jak nasi goście się poznali.

  Postanowiliśmy, wspólnie z trenerem Tomaszem Choińskim, zmotywować Was do ćwiczeń w parach. Raz, dwa, trzy... jest poniedziałek... zczynamy tydzień z dobrą energią, ćwicząc z Tomkiem przy muzyce Michaela Jacksona! Nasz trener ma tyle w sobie energii, że zdaniem Marcina Prokopa, mógłby nią oświetlić cały Sopot. Czy Marcin przyłączył się do ćwiczeń?

  Dzisiejszy trening Tomasza Choińskiego, przy muzyce Michaela Jacksona, spodoba się szczególnie żeńskiej widowni Dzień Dobry TVN, bo dziś mężczyni ćwiczą... pośladki! Po to, by pośladki były - jak mówi Marcin Prokop - "zgrabne i jędrne niczym jabłuszka spod Grójca". Zobaczcie, co trzeba zrobić, by mieć twarde pośladki! Czy Marcin Prokop przyłączył się do ćwiczeń? Raz, dwa, trzy... zaczynamy!

  Dziś razem z Tomkiem Choińskim, przy muzyce Michaela Jackosna, trenujemy ramiona. Zobaczcie zestaw ćwiczeń, jaki dla Was przygotował. Zachęcamy do ćwiczeń! Pamiętajcie też o głębokim oddechu i truchcie.

  Początek tygodnia to dobry czas na wdrożenie noworocznych postanowień. W tym roku na pewno się uda ;) W realizacji marzeń pomoże nam Tomek Choiński. Nasz trener przygotował krótki zestaw ćwiczeń, dzięki którym wysmuklisz i wzmocnisz swoje ciało. Do dzieła!

  Po Świętach niektórzy boją się stanąć na wadze. Dlatego dla tych, którym w czasie Świąt na brzuchu przybyło kilka oponek, trener personalny Tomek Choiński przygotował odpowiedni zestaw ćwiczeń. Dzięki niemu nadmiar tłuszczyku zostanie spalony. Pokazał też zestaw sylwestrowy ;) Gotowi do działania?

  W Święta Bożego Narodzenia lubimy sobie podjeść. W te dni nie powinniśmy jednak zapomnieć o kilkuminutowej dawce ruchu. W Dzień Dobry TVN trener personalny Tomek Choiński pokazał ćwiczenia na spalanie tłuszczu, które warto zrobić po odejściu od stołu. Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć Tomka w wersji slow motion :)

  Jest poniedziałek, jest więc Tomek Choiński. A jak jest Tomek Choiński, to też jest Michael Jackson. Tym razem trener personalny pokazał w Dzień Dobry TVN ćwiczenia na brzuszek i kondycję. A wszystko to w rytm muzyki króla popu :)

  Raz, dwa, trzy... Zaczynamy poranny trening z Tomaszem Choińskim i Michaelem Jacksonem! :-) Tym razem trener Tomasz radzi, jak ćwiczyć pośladki i uda, by przygotować sie do sezonu narciarskiego. Zobaczcie, jak wzmocnić mięśnie ud i pośladków!