taksówkarz

    taksówkarz

    Kamil Niedużak mówi o sobie, że jest taksówkarzem nowej generacji. Lubi ludzi i rapuje. W swoich tekstach Pan Kamil przybliża pracę taksówkarza. Czy rozmowy z klientami są dla niego inspirujące? O swojej muzycznej pasji Kamil Niedużak opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

    Dziennikarz Dzień Dobry TVN Ksawery Kalicki spotkał się z 88-letnim taksówkarzem. Jak długo Pan Wacław Kwiatkowski jeździ taksówką? Co robił wcześniej? Ile można było zarobić jeżdżąc na taksówce kiedyś, a ile można zarobić dziś? Jak na przestrzeni lat zmienili się klienci? Jakie kiedyś panowały zwyczaje?

    Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy: Dariusza Reckiego - taksówkarza z Gdyni, Tomasza Janika - taksówkarza z Krakowa, Jarosława Iglikowskiego - taksówkarza z Warszawy. Panowie opowiedzieli nam, z jakimi sytuacjami spotkali się w czasie swojej pracy. Było o porodzie, seksie i niebezpiecznych sytaucjach.

    Nowojorscy taksówkarze wydali kalendarz na 2015 rok, w którym dumnie prezentują swoje, niekoniecznie perfekcyjne, sylwetki. Jak nasi rodzimi taksówkarze wypadają w porównaniu ze swoimi kolegami zza oceanu? Postanowił to sprawdzić Filip Chajzer! :)