symbol

  symbol

  Niewiele jest kobiet, które nie lubią dostawać kwiatów. Bukiety, którymi jesteśmy obdarowywane sprawiają nam radość, niezależnie od okazji. Warto jednak zwrócić uwagę na to, jakie rośliny znalazły się w kompozycji, ponieważ, jak się okazuje ich ilość i rodzaj mają znaczenie. Co symbolizuje bukiet?

  Numerologiczna 4 to osoba ostrożna i nieufna. Jednak dzięki swej niebywałej wytrwałości może osiągać olbrzymie sukcesy. Jakie jeszcze cechy posiada?

  Nowy Sącz jest nazywany polskim zagłębiem milionerów. W 2014 roku odnotowano tam aż 103 osoby, których dochód przekracza milion zł. Z gośćmi Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o współczesnych symbolach luksusu, które na przestrzeni lat uległy zmianie. Kiedyś była wypasiona fura, złoty łańcuch i markowy zegarek. Jak jest obecnie? Czy przepych wyszedł już z mody? Na kanapie zasiedli: dr Jacek Wasilewski, medioznawca, Radosław Majdan, były piłkarz i Damian Michałowski, dziennikarz radiowy.

  Nie od dziś wiadomo, że w polityce liczą się nie tylko czyny, ale i symbole. Beata Szydło podczas ostatniego wystąpienia zrezygnowała np. z unijnej flagi w tle. Filip Chajzer postanowił zatem sprawdzić, jaką wagę do symboli wagi państwowej przywiązują Polacy...

  Wiosna na dobre się u nas zadomowiła. Widać to zwłaszcza po kwitnących roślinach. Czy po chłodnym tygodniu czeka nas prawdziwie wiosenna aura? Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak o nadchodzącej pogodzie opowiedział prosto z wrocławskiego Ogrodu Japońskiego. Jaki symbol w kulturze japońskiej ma ogród? Dlaczego jest tak ważny? Jakie znaczenie dla Japończyków mają kamienie, woda czy rośliny?