snowboard

  snowboard

  Zimą wiele osób jeździ w góry, aby szusować na nartach lub snowboardzie. Przy uprawianiu tych sportów łatwo o kontuzję, warto więc się ubezpieczyć. Jakie ubezpieczenie wybrać? Ile ono kosztuje? Przed czym nas chroni? O tym w Dzień Dobry TVN mówił ekspert ds. ubezpieczeń Marcin Tarczyński.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się do warsztatu Szymona Girtlera, w którym powstają "narty na miarę". A w naszym studiu gośćmi byli Staszek Karpiel-Bułecka i Anna Rusowicz. Czy wzajemna niechęć narciarzy i snowboardzistów to już przeszłość? Co daje, zdaniem naszych gości, większa frajdę i od czego lepiej jest zaczynać zabawę ze sportami zimowymi? Wolicie jeździć na nartach czy na desce? :)

  Filip Chajzer i jego siostra Weronika Chajzer na desce czują się jak ryba w wodzie. To Filip nauczył Weronikę surfować po śniegu. Okazuje się, że nie potrzeba ani drogich kursów czy szkoleń, żeby zażywać przyjemności jeżdżenia na desce snowboardowej. Jakie rady brat przekazał siostrze?

  Wydawałoby się, że zima to czas dla narciarzy i snowboardzistów. Nic bardziej mylnego. Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak spotkał na ośnieżonych zakopiańskich stokach... rowerzystów. Czym się zakończyło to spotkanie?

  Narty były całym jego życiem... niestety miał wypadek: złamany kręgosłup, przerwany rdzeń .... i teraz "zawsze ma miejsce siedzące". Dzięki rodzinie, znajomym i ludziom dobrej woli Sławkowi udało się ponownie stanąć na nogi.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska podglądała Marinę, kiedy wokalistka stawiała pierwsze snowboardowe kroki. Marina zdradziła, że niebawem wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Czy zostawi Polskę i to bez managera?

  Stylistka Ewelina Rydzyńska wzięła na modowy celownik Jagnę Marczułajtis. Zobacz, jak przebiegła metamorfoza Jagny, która ze snowboardzistki stała się posłanką.