sanki

  sanki

  Piotr Wojtasik odwiedził Sankolandię w Muszynie. Zjazdy ze śnieżnych pagórków to świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale również i dla dorosłych.

  Z powodu obostrzeń sanitarnych związanych z epidemią koronawirusa możemy korzystać z niewielu atrakcji. Czy ograniczenia dotyczą także kuligów zorganizowanych na własnej posesji? Na pytanie widza Dzień Dobry TVN odpowiedziała Eliza Kuna, adwokat.

  Agnieszka Kaczorowska z powodzeniem łączy życie zawodowe z prywatnym. Gwiazda jest szczęśliwą żoną i mamą. Ostatnio z całą rodziną wybrała się na sanki. Jej ostatnie zdjęcie w mediach społecznościowych wywołało małą burzę. O co poszło?

  12-letni chłopiec w czasie niefortunnego zjazdu z Górki Szczęśliwickiej uderzył głową w element ławki. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń nastolatek zmarł. W sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo.

  Ferie zimowe wyglądają w tym roku inaczej niż zwykle. W związku z pandemią uczniowie z całego kraju mają wolne w tym samym terminie. Wyjazdy są utrudnione ze względu na zamknięte wyciągi narciarskie i nieczynne hotele. Okazuje się jednak, że wiele rodzin, mimo tych ograniczeń, spędza czas w górskich kurortach. W niektórych miejscach tworzyły się kilometrowe korki i interweniowała policja.

  W Dzień Dobry TVN Anna "Pani Gadżet" Nowak-Ibisz pokazała zimowe gadżety dla dzieci. Wśród nich były: sanki ze śpiworem i ogrzewaczami na ręce, sanki z pasami bezpieczeństwa, "big dżojstik" do zjeżdżania, pudło "nie nudno" i nakładki antypoślizgowe na buty, co to by nie upaść na oblodzonych Krupówkach. Zobaczcie, co jeszcze zaproponowała Ania i jak wygląda Marcin Prokop z nakładką antypoślizgową na twarzy. Ładnie? ;)

  Kuba Klawiter i Bartek Jędrzejak zaprezentowali, na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie, sanki. Które wybrać spośród bogatej oferty? Na co zwracać uwagę - na wygląd, cenę czy bezpieczeństwo? Dlaczego warto zainwestować w kask? Zobaczcie sanki z hamulcami i te, z których można zrobić plecak!