rysowanie

  rysowanie

  Rysowanie przynosi ogromną frajdę niemalże każdemu, kto się za nie bierze. Jeszcze większa jest przyjemność, gdy rysuje się coś, przelewając na papier marzenia. Lekka nostalgia i udany rysunek poprawią humor każdemu. Szkic szkoły marzeń czy też wykonany w celach ćwiczeniowych to dobry pomysł na początek przygody z rysowaniem. Jak narysować szkołę?

  Z czym kojarzą się nietoperze? Na pewno z horrorami, świętem Halloween i mrokiem. To w końcu z nimi zawsze przedstawiano Draculę czy inne przerażające stworzenia wychodzące po zmroku. Choć nietoperze w wielu osobach wzbudzają wyłącznie negatywne emocje, to w rzeczywistości te nocne stworzenia wcale nie są takie straszne. Wszystko zależy przecież od tego, jak na nie spojrzeć i jak je przedstawić. Jeśli lubisz nietoperze, koniecznie spróbuj je narysować.

  Narysowanie kwiatów nie jest zadaniem szczególnie skomplikowanym. Jedne z prostszych do narysowania kwiatów to tulipany. Aby stworzyć pięknego tulipana, wystarczy odrobina cierpliwości i wytężona obserwacja. Sprawdź, jak narysować tulipana.

  Rysowanie węglem to metoda malowania, która sięga czasów poprzedzających naszą erę. Korzystali z niej wielcy malarze. Współcześnie rysowanie węglem to dla dzieci wspaniałe ćwiczenie, które rozwija wyobraźnię i umiejętności artystyczne. Tworzenie prac za pomocą węglowych akcesoriów to świetna zabawa również dla najmłodszych.

  Filip Chajzer spotkał się z bohaterami głośnej "afery kredowej". Na czym polegało "przestępstwo" 13-letniej Julii? Co narysowała na chodniku? Czy nie pojawiły się tam żadne słówka na D.? Zobaczcie czego dowiedział się nasz przenikliwy reporter śledczy! Jak Wam się podobała akcja odwetowa zorganizowana przez mieszkańców Warszawy? :)