prysznic

  prysznic

  Kabiny prysznicowe bez brodzika to pomysł na nowocześnie i komfortowo urządzoną łazienkę. Nowoczesne projekty domów i aranżacje łazienek stawiają na minimalizm oraz rozwiązania pozbawione zbędnych elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu łazienka nabiera lekkości, otwartości i optycznie ma większy rozmiar.

  Zespół naukowców z Politechniki Śląskiej stworzył inteligentny prysznic. Ma on m.in. informować, ile zużyliśmy wody w trakcie kąpieli oraz alarmować, że musimy napełnić pojemnik z mydłem. O tym, co jeszcze może nam oferować ten innowacyjny wynalazek w Dzień Dobry TVN opowiedzieli doktorant wdrożeniowy na Politechnice Śląskiej, mgr inż. Adrian Czajkowski oraz doktorant na Politechnice Śląskiej, mgr inż. Jakub Szyguła.

  Brak kotary prysznicowej sprawiał, że po każdej kąpieli łazienka stawała się mokra, śliska i przez to niebezpieczna. Wiesiek "Złota rączka" Skiba postanowił rozwiązać ten problem. Zobaczcie jak mu poszło.

  Niektórzy uważają, że poranny prysznic jest lepszy od wieczornego. Mają rację? O rozstrzygnięcie tej kwestii poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN dermatologa dr Łukasza Preibisza. Dowiedzieliśmy się również, jakich kosmetyków do mycia ciała używać rano i wieczorem. Zobaczcie, jaki obrazek towarzyszył tej rozmowie ;)

  Tym razem Wiesiek Skiba, nasza "złota rączka", musi sobie poradzić z uszkodzoną kabiną prysznicową. Zobaczcie krok po kroku, jak naprawić drzwi w kabinie prysznicowej, by - jak mówi Wiesiek - śmigały jak tramwaj po szynach!

  Pod prysznicem i za kierownicą samochodu bardzo często odkrywamy, że mamy talent do śpiewania. Przynajmniej nam się tak wydaje. ;)