planowanie

    planowanie

    Multitasking, czyli wielozadaniowość, staje się coraz bardziej popularnym i modnym pojęciem. Pracodawcy coraz częściej poszukują pracowników, którzy potrafią robić jak najwięcej i to w jak najkrótszym czasie.

    Wasz pupil nie lubi zostawać sam w domu, a wy od dłuższego czasu nie możecie wyjechać na upragnione wakacje? Podróżowanie ze zwierzętami bywa trudne, ale nikt nie powiedział, że jest niemożliwe. Dobra organizacja i sprawny research pozwalają wyruszyć na urlop nawet z całą załogą czworonogów. Najlepszym tego przykładem jest Małgorzata Głowacka, właścicielka piątki psiaków, z którymi jeździła na wakacje zarówno w Polsce, jak i za granicą.

    Wyczekiwana, ukochana, wyśniona - wypłata. Rzecz, na którą czeka co miesiąc każdy z nas. Jak powinniśmy planować nasze wydatki, aby przestać odliczać dni do 1-ego lub 10-tego? Porozmawialiśmy na ten temat w Dzień Dobry TVN z psycholożką i mentorką, Małgorzatą Bieniaszewską.

    Czy płeć dziecka można zaplanować? Według wróżki Anny Kempisty płeć potomka jest zaszyfrowana w naszej dacie urodzenia. Czy istnieje medyczna metoda, która zwiększy szanse, by osiągnąć wymarzony cel? Zapytaliśmy o to Grzegorza Południewskiego, ginekologa i położnika.