piwo

  piwo

  Z czym kojarzy ci się piwo? Jesteśmy przekonani, że zdecydowana większość osób, która miałaby dać odpowiedź na to pytanie, wskazałaby jedynie popołudniowy czy wieczorny relaks. Warto jednak wiedzieć, że trunek ten rewelacyjnie działa również na naszą urodę. I to wbrew pozorom wcale nie negatywnie. 

  Piwo kremowe to słynny przysmak z serii o Harrym Potterze. W Polsce można się go napić w kilku miejscach i podawane jest przede wszystkim w formie bezalkoholowej, chociaż w fabule książki było one tylko dla osób powyżej 16. roku życia, a zatem miało procenty. Przedstawiamy dwa proste przepisy na piwo kremowe alkoholowe i bezalkoholowe. Sprawdź je!

  Każda ćwicząca osoba wie, jak nieprzyjemne są bóle pojawiające się dzień po intensywnym treningu. O to, jak sobie radzić z zakwasami i co jeść, aby się zregenerować zapytaliśmy gościa Dzień Dobry TVN dietetyka sportowego i fizjologa dra Krzysztofa Mizerę.

  ... żeberka z grilla z miodem i musztardą lub włoska sałata wiosenna z jajami przepiórczymi? Na co macie ochotę? Zobaczcie, co przygotował kucharz Robert Sowa. Przygotujcie potrawy według jego przepisów!

  Dlaczego w Armenii niespokojnym małym dzieciom wkłada się pod poduszkę ostry nóż? Jak Ormianie celebrują pierwszy ząbek malucha? Dlaczego w Armenii karmiące matki piją codziennie piwo? W kolejnej odsłonie cyklu „Mama dookoła świata” Ofelia Grzelińska opowiada o macierzyństwie po ormiańsku.

  Profesjonalia 2011 to święto piwa, na które tłumnie przybywają piwowarzy i barmani z całej Polski. Dlaczego złoty napój się warzy, a nie produkuje? O to zapytaliśmy najlepszych piwowarów w naszym kraju.